4

Atlantas

0
TOPsport A lyga 2019-05-05 @ 17.00 Marijampolės futbolo arena

Marijampolės „Sūduva“ džiaugėsi ketvirtąja iš eilės pergale Lietuvos futbolo A lygoje. Titulą ginantys čempionai namie rezultatu 4:0 (1:0) nugalėjo septintoje turnyro lentelės vietoje žengiantį Klaipėdos „Atlantą“.

Pirmame kėlinyje svečiai gynėsi gana kompaktiškai, tad marijampoliečiai pirmą grėsmingą progą susikūrė tik 22-ąją minutę. Tosaintas Rickettsas iššoko prieš Luką Paukštę, tačiau „Atlanto“ vartininkas sužaidė užtikrintai ir išgelbėjo savo komandą.

Čempionai įvarčių sąskaitą atidarė 36-ąją minutę. Po tikslaus Pauliaus Golubicko perdavimo iš kairiojo krašto atlantiečiai pametė savo gynybines pozicijas ir smūgiu galva iš arti pasižymėjo Semiras Kerla.

Kėlinio pabaigoje įvartį vėl galėjo pelnyti rezultatyviausias „Sūduvos“ žaidėjas T. Rickettsas, tačiau kanadiečio ir L. Paukštės akistatoje dar kartą triumfavo pastarasis.

Antrasis kėlinys vyko viena kryptimi: „Sūduva“ nuožmiai atakavo, „Atlantas“ – atsimušinėjo, tačiau dar tris kartus buvo priverstas traukti kamuolį iš savo vartų tinklo.

59-ąją minutę po įspūdingo Eligijaus Jankausko perdavimo gražiu įvarčiu pasižymėjo Vaidas Slavickas, 75-ąją minutę – po perdavimo iš kairiojo krašto pasižymėjo Povilas Leimonas, kuris savo taiklių smūgių sąskaitą papildė antrame mače iš eilės.

Galutinį tašką šiame susitikime padėjo S. Kerla. Legionierius iš Bosnijos ir Hercegovinos 79-ąją minutę pirmuoju bandymu nukreipė kamuolį į virpstą, o antruoju – galingai jį pasiuntė į vartų tinklą.

Netrukus S. Kerla galėjo džiaugtis „hetriku“, tačiau smūgis galva buvo kiek netikslus.

Dvikovos pabaigoje „Sūduvos“ strategas suteikė progą pasireikšti ir šiame sezone debiutuoti traumą išsigydžiausiam juodkalniečiui Jovanui Čadjenovičiui.