Vilniuje – antrasis pralaimėjimas

Marijampоlės „Sūduvos“ futbolininkai per A lygos 5 turo rungtynes išvykoje nusileido Vilniaus „Žalgiriui“ 0:1 (0:1).

Nors tokio pobūdžio rungtynėms neretai būdingas atsargus futbolas, abi komandos iš karto ėmė demonstruoti, kad neketina užsiimti žvalgyba.

Vos prasidėjus mačui abipusiai aštrūs išpuoliai keitė vienas kitą. Labai arti tikslo buvo „Sūduvos“ saugas Ovidijus Verbickas, bet nesėkmingai nuo jo atšokęs kamuolys nusileido už vartų. Žalgiriečio Sauliaus Mikoliūno pavojingą smūgį atrėmė vartininkas Ivanas Kardumas.

Kai žaidimas aprimo, šeimininkai sudavė lemtingą kirtį. 26 minutę aikštės viduryje Marko Tomičius išmušė kamuolį Tosaintui Rickettsui iš po kojų, Tomislavas Kišas apsikeitė perdavimais su Pau Moreriu ir tolimu smūgiu pelnė įvartį.

Vilniečių džiaugsmą pritemdė atsinaujinusi Livio Antalio trauma – 37 minutę rumunas pasiprašė pakeičiamas, o jo vietą užėmė Domantas Šimkus.

Pirmas kėlinys baigėsi pavojingu „Sūduvos“ saugo Grato Sirgėdo prasiveržimu ir smūgiu greta virpsto.

Po pertraukos „Žalgirio“ futbolininkai stengėsi sulėtinti žaidimo spartą. Tuo metu „Sūduva“, į aikštę metusi jaunąjį Paulių Golubicką, vis labiau įsitvirtino aikštės viduryje ir reguliariai kėlė įtampą vilniečių gynybai.

Nuobodžiauti neteko ir I. Kardumui. Antro kėlinio viduryje „Sūduvos“ vartų sargas į kampinį nukreipė S. Mikoliūno iš toli smūgiuotą kamuolį.

Arčiausiai išlyginamojo įvarčio marijampoliečiai buvo po labai pavojingo Eligijaus Jankausko prasiveržimo kairiuoju kraštu ir baudos smūgio, tačiau abukart „Žalgiriui“ pavyko išvengti nemalonumų.

Po šių rungtynių Vilniaus klubas savo sąskaitoje turi 13 taškų ir yra vienvaldis lyderis. „Sūduva“, turinti 9 taškus, dalijasi 3 vietą su „Kauno Žalgiriu“.

Kitas rungtynes marijampoliečiai žais namie balandžio 14 dieną 17 val. su „Palanga“.