„Sūduvos“ treneris E. Černiauskas: „Žalgirio“ žaidimo braižas nepasikeitė“

„Sūduvos“ treneris E. Černiauskas: „Žalgirio“ žaidimo braižas nepasikeitė“

Lietuvos futbolo gerbėjų šiandien laukia labiausiai intriguojančios A lygos rungtynės – 19 val. sostinės LFF stadione susitiks Vilniaus „Žalgiris“ ir Marijampolės „Sūduva“.

Tai bus jau antroji šių komandų dvikova 2019-aisiais. Pirmąją – dėl LFF Supertaurės – 2:0 laimėjo savo manieže žaidusi „Sūduva“. Nugalėtojams įvarčius tuоmet pelnė Mihretas Topčagičius ir Tosaintas Rickettsas.

Lyginant su tomis rungtynėmis, šiandien abiems komandoms negalės padėti po vieną vidurio gynėją – dėl diskvalifikacijų mačą praleis ir „Sūduvos“ bosnis Semiras Kerla, ir „Žalgirio“ albanas Mevlanas Adili.

Marijampoliečių vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino asistentas Eivinas Černiauskas sako, kad varžovų žaidimas nuo rungtynių dėl LFF Supertaurės pagerėjo, nes komanda turėjo laiko susižaisti. Tuomet „Žalgirio“ vairą treneris Marekas Zubas perėmė beveik rungtynių išvakarėse, ką tik į komandą buvo sugrįžęs ir rezultatyviausias praeito A lygos sezono žaidėjas Liviu Antalis.

„Jų žaidimo braižas išliko, tačiau atsirado geresnis žaidėjų tarpusavio supratimas“, – sakė E. Černiauskas.

„Sūduvos“ treneris išskyrė ir „Žalgirio“ žaidimo esmines savybes.

„Komanda pasižymi puikia kamuolio kontrole, atlieka daug trumpų perdavimų aikštės viduryje. „Žalgirio“ krašto saugai, atsidengdami į vidurį, sukuria kiekybinę persvarą aikštės viduryje ir palieka laisvas zonas krašto gynėjams, kurie labai aktyviai stengiasi jomis pasinaudoti“, – kalbėjo marijampolietis.

A lygos čempionate po 4 turų „Žalgiris“ turi 10 taškų ir dalijasi pirmąją vietą su Kauno „Stumbru“, kuris vakar per 5 turo rungtynes pralaimėjo „Kauno Žalgiriui“ 0:1. „Sūduva“, kaip ir pastaroji komanda, turi 9 taškus.