Pirmas apsilankymas rungtynėse

Pirmas apsilankymas rungtynėse

Sveikiname priėmus puikų sprendimą – apsilankyti rungtynėse Marijampolės „Hikvision“ futbolo arenoje! Nekantriai laukiame Jūsų stadione ir tikimės, kad žemiau pateikta informacija padės vizitą paversti sklandžiu, o iš arenos išvyksite su daug teigiamų prisiminimų!

Stadiono adresas ir vieta

Stadionas įsikūręs prie įvažiavimo iš Kauno pusės esančioje miesto dalyje, adresu Kauno g. 125.

Parkavimas

Automobilius galima palikti prie stadiono esančiose dvejose parkavimo aikštelėse arba Kauno gatvėje nepažeidžiant kelių eismo taisyklių. Vis dėlto dėl  riboto parkavimosi vietų kiekio labai rekomenduojame į stadioną vykti visuomeniniu transportu, taksi arba pėsčiomis.

Bilietai

Bilietus į rungtynes galima įsigyti bilietai.lt tinklalapyje arba šios bendrovės kasose, o prieš rungtynes – stadiono kasoje. Stadione galioja elektroniniai bilietai, kuriuos užtenka parodyti telefono ekrane, tačiau rekomenduojame bilietus atsispausdinti.

Stadiono sektoriai ir įėjimai

Per didelio susidomėjimo sulaukiančias rungtynes prie įėjimų susidaro eilės, todėl rekomenduojame į rungtynes atvykti anksčiau, stadiono vartai atveriami likus mažiausiai 1 valandai iki rungtynių.

Prieš rungtynes futbolo gerbėjai gali apsilankyti stadione įsikūrusioje kavinėje „Nuošalė“ (įėjimas – tik iš stadiono išorės), o rungtynių metu užkandžių ir gėrimų galima įsigyti stadione veikiančiuose prekybos taškuose.

Pasipuoškite „Sūduvos“ spalvomis!

„Hikvision“ futbolo arenoje Jus pasitiks „Sūduvos“ savanoriai, kurie nemokamai papuoš veidus komandos spalvomis, pakvies taip pat nemokamai tiesiog stadione pasigaminti savo plakatą. Be to, čia pat galėsite įsigyti „Sūduvos“ atributikos.

Gerbkime vieni kitus

„Hikvision“ futbolo arenos tribūnose nerūkoma, tai galima daryti tik specialiose zonose prie įėjimų į stadioną. Taip pat draudžiama į tribūnas neštis alkoholinius gėrimus.

Be abejo, stadione draudžiamos bet kokios rasizmo, diskriminacijos apraiškos. Dėl šių taisyklių nesilaikymo gali būti stabdomos ir nutraukiamos rungtynės, o apsauga turi teisę pažeidėjus išvesdinti iš stadiono.

„Sūduvos“ rungtynėse lankosi daug šeimų su vaikais, todėl taip pat prašome vengti necenzūrinių žodžių vartojimo. Neverskime vieni kitų jaustis nepatogiai, mėgaukimės futbolu geroje atmosferoje!

Balsas – geriausia palaikymo priemonė!

Rungtynių metu kviečiame aktyviai jungtis prie skanduočių ir kuo garsiau palaikyti komandą. Geriausias komandos palaikymas – balsu, todėl dūdas ir bet kokius kitus dirbtiniu būdu garsą skleidžiančius daiktus prašome palikti namuose.

Duok penkis!

Mačui pasibaigus visi žiūrovai yra laukiami prie aikštės, kur futbolininkai visada mielai pasisveikins, nusifotografuos ir padovanos autografą!

IKI SUSITIKIMO IR GERO FUTBOLO!