V. Čeburinas: „Visada stengiamės taip pradėti rungtynes“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas sako, kad jau sekmadienį Panevėžyje trečią iš eilės Lietuvos čempionų titulą galintys užsitikrinti jo auklėtiniai rimtai rengiasi galbūt lemiamoms rungtynėms.

Į Panevėžį sūduviai vyks po trečiadienį iškovotos įspūdingos pergalės rezultatu 9:1 prie Klaipėdos „Atlantą“. Tuomet jau pirmojo kėlinio viduryje rezultatas buvo 6:0 ir nebekilo jokių klausimų dėl rungtynių laimėtojo.

„Stengiamės taip pradėti visas rungtynes, kartais pavyksta, kartais – ne. Šį kartą pavyko. Kaip apetitas kyla bevalgant, taip ir įkvėpimas žaidžiant, – apie rungtynes su uostamiesčio ekipa sakė V. Čeburinas. – Gerai pradėjome rungtynes, pajutome rimtą, o žaidimas sekėsi puikiai – ir kūrėme progas, ir mušėme įvarčius. Visi supratome, kad tai yra svarbios rungtynės, didelė atsakomybė, negalėjome prarasti taškų, todėl nusiteikimas buvo puikus.“


Bilietais į artimiausias „Sūduvos“ namų rungtynes pasirūpinkite iš anksto!
2019-11-09 13:00 „Sūduva“ – „Kauno Žalgiris
2019-11-27 19:00 „Sūduva“ – „Žalgiris


„Sūduvos“ treneris trečiadienį jau pertrauką atliko du keitimus: Renanas Oliveira pakeitė Giedrių Matulevičių, o Ivanas Hladikas – Semirą Kerlą. Tokie sprendimai nėra būdingi marijampoliečių strategui.

„Keitimus lėmė skirtingos priežastys. Vieniems reikia gauti laiko žaisti, kitiems – pailsėti. Pasistengėme ir tai įgyvendinti, ir žaidimą puolant pagyvinti. Svarbiausia, kad į aikštę žengiantys futbolininkai buvo užsivedę, nusiteikę atiduoti visas jėgas, – kalbėjo V. Čeburinas. – Vis dėlto varžovai antrajame kėlinyje įmušė įvartį ir surengė dar keletą pavojingų atakų.“

A lygos čempionate „Sūduva“ po 29 turų turi 78 taškus ir 10 taškų lenkia antrąją vietą užimantį Vilniaus „Žalgirį“. Tai reiškia, kad dar viena pergalė marijampoliečius varžovams paverstų nebepavejamais ir leistų užsitikrinti čempionų titulą.

Šį žingsnį „Sūduva“ stengsis žengti sekmadienį Panevėžyje. Pastaroji dvikova Aukštaitijos stadione rugsėjo 24 dieną taip pat baigėsi dideliu skirtumu – Marijampolės komanda laimėjo 7:2.

„Ruošiamės šioms rungtynėms rimtai. Praeitą kartą ten laimėjome dideliu skirtumu, tačiau po to žaidėme Marijampolėje ir buvo matyti, kad varžovai padarė išvadas (spalio 5-ąją „Sūduva“ laimėjo 3:1), – teigė V. Čeburinas. – Tai buvo sunkios rungtynės, neabejoju, kad taip pat bus ir dabar.“

A lygos 30 turo rungtynės tarp „Panevėžio“ ir „Sūduvos“ sekmadienį prasidės 17 val.