M. Topčagičius: „Buvome maksimaliai susikaupę“

M. Topčagičius: „Buvome maksimaliai susikaupę“

Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Mihretas Topčagičius, per rungtynes su Klaipėdos „Atlantu“ įmušęs 5 įvarčius ir prisidėjęs prie pergalės rezultatu 9:1, tokiu asmeniniu pasiekimu džiaugėsi pirmą kartą karjeroje.

Gabrielė Lesetaitė
„Sūduvos“ jaunųjų žurnalistų klubas

Austras įvarčius pelnė mačo 15, 24, 70, 82 ir 89 min.

„Dar atstovaudamas „Wolfsberger“ kartą įmušiau 4 įvarčius per kontrolines rungtynes, tačiau 5 kartus įmušti dar nebuvo pavykę. Oficialiose rungtynėse daugiausiai buvau įmušęs triskart, – po rungtynių kalbėjo „Sūduvos“ puolėjas. – Džiaugiuosi tokiu pasiekimu, tačiau svarbiausia, kad komanda laimėjo ir žengė žingsnį savo tikslo tapti čempione link.“

Iš savo pelnytų įvarčių futbolininkas išskyrė trečiąjį.

„Tą įvartį pelniau, kai prie manęs buvo keletas varžovų, tačiau pavyko juos suklaidinti. Iš tikrųjų nėra svarbu, kaip įmuši įvartį, svarbu, kad įmuši“, – teigė M. Topčagičius.

Pasak puolėjo, marijampoliečiai buvo gerai nusiteikę rungtynėms su „Atlantu“ ir nuo pirmųjų minučių neketino daryti jokių nuolaidų svečiams.

„Rungtynėms buvome gerai pasirengę, atlikę varžovų žaidimo analizę ir labai užsivedę. Kalbėjome su komandos draugais prieš rungtynes, kad turime pademonstruoti viską, ką sugebame, džiuginti žiūrovus geru futbolu ir būtinai pasiekti mums reikalingą rezultatą. Pavyko greitai įmušti du įvarčius, tada neliko įtampos ir galėjome mėgautis žaidimu“, – sakė futbolininkas.


Bilietais į artimiausias „Sūduvos“ namų rungtynes pasirūpinkite iš anksto!
2019-11-09 13:00 „Sūduva“ – „Kauno Žalgiris
2019-11-27 19:00 „Sūduva“ – „Žalgiris


5 įvarčiai M. Topčagičiui leido priartėti prie A lygos rezultatyviausio futbolininko Tomislavo Kišo. „Sūduvos“ puolėjo sąskaitoje dabar yra 18 taiklių smūgių, o „Žalgirio“ puolėjo – 24. M. Topčagičius 18 kartų pasižymėjo per šį sezoną A lygoje sužaistas 1239 minutes, tuo metu T. Kišas aikštėje praleido net 2361 minutę.

Skaičiuojant visų turnyrų rungtynes „Sūduvos“ puolėjas šiemet pelnė jau 30 įvarčių.

„A lygoje dar liko 4 turai, stengsiuosi pasivyti konkurentą“, – šyptelėjo M. Topčagičius.

Kitas rungtynes „Sūduva“ žais lapkričio 3 dieną Panevėžyje. Pergalės atveju marijampoliečiai užsitikrintų trečiąjį iš eilės čempionų titulą.

„Visa komanda nusiteikusi tikslą pasiekti greičiausiu įmanomu būdu. Toks yra mūsų tikslas, todėl darysime viską, kad laimėtume Panevėžyje“, – tvirtai teigė M. Topčagičius.

A lygoje pirmaujanti „Sūduva“ po 29 turų yra surinkusi 78 taškus, o antrąją vietą užimantis „Žalgiris“ savo sąskaitoje turi 10 taškų mažiau.