APOEL treneris: „Negaliu užmiršti, kaip šiame stadione sužaidė „Sion“ ir „Ludogorec“

Marijampolės „Sūduva“ šiandien 19 val. „Arvi“ arenoje žais pirmąsias 2018-2019 metų Čempionų lygos atrankos I etapo rungtynes su Nikosijos APOEL. Kipro čempionų treneris portugalas Bruno Baltazaras teigia, kad Lietuvoje laukia labai sunkių rungtynių.

Šis futbolo specialistas Kipro čempionams vadovauja nuo šių metų kovo 22-osios, kai APOEL vadovai išsiskyrė su komandai tik 8 mėnesius vadovavusiu Yiorgu Doniu.

B. Baltazaras Nikosijos ekipai vadovavo per septynerias praeito sezono rungtynes, o pirmasis oficialus šio sezono mūšis jo laukia būtent Marijampolėje.


Įsigykite bilietą į Čempionų lygos rungtynes iš anksto, nestovėkite eilėje!

2018-07-11 19.00 val. SŪDUVA – APOEL


Portugalas su savo šalies ir Lietuvos žiniasklaida bendravo rungtynių su „Sūduva“ išvakarėse. Treneris teigė, kad Marijampolėje tikisi sunkios kovos.

„Mūsų laukia sunkios rungtynės su specifinį futbolą žaidžiančia, fiziškai gerai pasiruošusia, labai daug dėmesio standartinėms padėtims skiriančia komanda. Tikiuosi labai daug sunkumų rungtynių metu, negaliu pamiršti, kad ši komanda šiame stadione praeitą sezoną 3:0 įveikė „Sion“ ir sužaidė 0:0 su „Ludogorec“, – spaudos konferencijoje kalbėjo treneris. – Taip pat negalime pamiršti, kad mūsų varžovai dabar žaidžia savo šalies čempionate, o mums tai bus pirmosios sezono rungtynės. Komandų rimtas yra visiškai skirtingas, tačiau mes esame pasirengę.“

Taip pat treneris negailėjo gerų žodžių savo futbolininkams.

„Nekantraudami laukiame pirmųjų rungtynių, esu labai patenkintas tuo, kaip visi mūsų žaidėjai dirbo iki šiol. Labai sunku rinktis žaidėjus rungtynėms, dar sunkiau palikti kažką už registruojamųjų rungtynėms sąrašo, nes visi rodo, kad nori žaisti ir yra tam pasirengę. Tai malonu treneriui, – tvirtino B. Baltazaras. – Visi žaidėjai, kurie atvyko į Lietuvą yra pasirengę žaisti, nors dalis naujokų vis dar derinasi prie komandos. Visi suprantame atsakomybę, stengsimės laimėti ir patekti į kitą Čempionų lygos etapą.“