Susitikime čia. O. Verbickas išbandė Marijampolės audio gidą.

Susitikime čia. O. Verbickas išbandė Marijampolės audio gidą.

Vienas Marijampolės „Sūduvos“ lyderių Ovidijus Verbickas sako, kad per Čempionų lygos rungtynes Lietuvos čempionai, kitaip nei A lygoje, tikriausiai turės daugiau gintis nei atakuoti, tačiau futbolininkas tiki savo komandos galimybės mesti iššūkį tituluotam Nikosijos APOEL klubui.

O. Verbickas Marijampolėje žaidžia antrą sezoną, o interviu dieną paįvairino pasivaikščiojimu po Sūduvos sostinę su neseniai Marijampolės savivaldybės parengtu audio gidu. Kompaniją futbolininkui palaikė ir kaip naudotis prietaisu aiškino Marijampolės vicemeras, didelis futbolo gerbėjas Povilas Isoda.

„Atvažiuodavau ir anksčiau į Marijampolę su kitomis komandomis, tačiau matydavau tik viešbutį ir stadioną. Tik dabar pavyko pamatyti, koks gražus ir sutvarkytas tai yra miestas“, – sakė O. Verbickas.

Šiais metais dvynių tėvu tapęs „Sūduvos“ saugas Marijampolėje labiausiai mėgsta su šeima lankytis Poezijos parke, o po pasivaikščiojimo su audio gidu atrado ir naujų įdomių vietų.

„Tikrai naudingas įrankis, manau, išbandysime jį ir su šeima“, – sakė futbolininkas.

Vis dėlto pasivaikščiojimas po Marijampolę tebuvo trumpa pramoga rengiantis mačui su APOEL. O. Verbickas įsitikinęs, kad „Sūduva“ pajėgs mesti iššūkį Kipro čempionams.

„Galiu garantuoti, kad visa komanda kovos iš visų jėgų, – sakė saugas. – Tikrai žaisime nuo gynybos, bus labai svarbu nepraleisti įvarčio ir reikėtų įmušti. Tada prieš išvyką į Kiprą turėtume visas galimybes žengti į kitą etapą.“