0

Sūduva

2
TOPsport A lyga 2024-04-07 @ 13.00

6-ajame „TOPsport“ A lygos ture Marijampolės „Sūduva“ Širvintose nugalėjo Vilniaus rajono „TransINVEST“ 2:0 (0:0) ir pakilo į 5 vietą.

Pirmoje kėlinio pusėje komandos apsikeitė smūgiais virš vartų. Pirmą pavojingesnį bandymą atliko šeimininkų žaidėjas Ernestas Stočkūnas, tačiau su jo smūgiu gan lengvai susitvarkė Giedrius Zenkevičius.

30-ąją minutę darbo prie savo vartų darbo turėjo ir šeimininkų atstovas Simonas Moschinas, kai šūvį iš toli atliko Dariušas Stankevičius.

Antrasis kėlinys prasidėjo Ernesto Burdzilausko bandymu, tačiau geresnę galimybę vos po kelių minučių turėjo svečiai, kai po sumaišties baudos aikštelėje kamuolys atiteko visiškai šalia vartų buvusiam Henrique Devensui. Visgi, Ivanas Zotko ir G. Zenkevičius savo darbą atliko užtikrintai.

58-ąją minutę „TransINVEST“ perėmė kamuolį, į greitą ataką nubėgęs H. Devensas atliko smūgį, bet kamuolys riedėjo šalia vartų konstrukcijos.

Netrukus du žaibiškus įvarčius įmušė marijampoliečiai: 69-ąją minutę taiklus buvo Ugochukwu Oduenyi, p 70-ąją – po puikaus Dariušo Stankevičiaus perdavimo pasižymėjo Aivaras Emsis.

Netrukus antrąją geltoną kortelę užsidirbęs H. Devensas savo ekipą paliko žaisti mažumoje, vėliau to paties likimo sulaukė ir kitas šeimininkų žaidėjas – Aleksandras Levšinas.

Po pergalės „Sūduva“ su 8 taškais pakilo į 5-ąją „TOPsport A lygos“ turnyro lentelės poziciją, tuo tarpu „TransINVEST“ savo sąskaitoje turi 6 taškus ir rikiuojasi laipteliu žemiau.

TransINVEST 0 - 2 Sūduva