0

Dainava

1
TOPsport A lyga 2024-03-31 @ 15.00

Sekmadienį per 5 turo „TOPsport A lygos“ rungtynes Marijampolėje „Sūduva“ nusileido Alytaus „Dainavai“ 0:1 (0:1).

Pirmame kėlinyje nestigo kietos kovos abiejose aikštės pusėse – buvo parodytos penkios geltonos kortelės. Akistatos pradžioje geru šansu išsiskyrė Ivanas Zotko, kuris po pakelto kampinio galva, deja, smūgiavo tiesiai į sezone debiutavusį Airidą Mickevičių.

18-ąją minutę alytiškis ištaisė savo komandos draugų klaidą, kai pavojingą smūgį atliko Motiejus Burba. Netrukus tas pats „Sūduvos“ žaidėjas dėkingoje situacijoje nepataikė į kamuolį.

Kėliniui artėjant pabaigos link „Dainava“ išsiveržė į priekį, kai 44 min. Artiomas Baftalovskis pakėlė kampinį, o galva taikliai smūgiavo Ode Abdullahi.

Antrame kėlinyje svečių padėtis komplikavosi, kuomet 53 min. antrą geltoną kortelę užsidirbo Dmytro Mandryčenka. Sūduviečiai perėmė iniciatyvą, bet su Aivaro Emsio ir Artiomo Fiodorovo smūgiais susitvarkė A. Mickevičius.

Kitoje aikštės pusėje vėliau į Giedrių Zenkevičių mušė Aaronas Olugbogi, savo ruožtu, „Sūduvos“ puolėjas Ugochukwu Odenyi nerealizavo dviejų gerų galimybių.

Paskutinę galimybę išgelbėti savo komandą turėjo paskutinę rungtynių dalį puolėjo pozicijoje žaidęs Aleksandras Živanovičius. Po baudos smūgio „Sūduvos“ kapitonas vėl pasiuntė kamuolį šalią virpsto.

Sūduva 0 - 1 Dainava