V. Čeburinas: „Progų užtektų 2-3 rungtynėms“

Marijampolės „Sūduva“ per A lygos IX turo rungtynes išvykoje tik antrajame kėlinyje palaužė ir nugalėjo „Palangą“ 2:0 (0:0), tačiau komandos vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas savo žaidėjams didesnių priekaištų neturėjo.

„Buvo sunkumų, lietus irgi nepadėjo. Tačiau rungtynės buvo geros, su užsivedimu, geru greičiau. Sukūrėme daug progų, jų užtektų 2-3 rungtynėms, tačiau būna rungtynių, kai kamuolys į vartus tiesiog nelenda, – po mačo kalbėjo treneris. – Ir kraštais sekėsi pulti, ir viduriu, kartais net užsižaisdavome atakose. Ilgai negalėjome įmušti, tačiau savo pasiekėme. Įvartis brendo jau nuo pirmojo kėlinio, ir brendo rimtai. Ir nuo vartininko aikštelės linijos mušėme nesėkmingai, ir vartininkas gelbėjo. Trūko sėkmės. O kai įmušėme, varžovai atsivėrė, turėjome dar daugiau progų. Liūdina tik žaidėjų gaunamos traumos.“

V. Čeburinas nepagailėjo gerų žodžių ir rungtynes nuo pirmųjų minučių šį kartą pradėjusiam Juliui Kasparavičiui.

„Jis labai stenėgsi, norėjo padėti, dirbo aikštėje. Gal ne viskas sekėsi, nes jis su Josipu Tadičiumi retai žaidžia kartu, tačiau rungtynės jam buvo gana geros“, – teigė „Sūduvos“ strategas.

„Palangos“ vyriausiasis treneris Valdas Trakys po rungtynių pripažino, kad Lietuvos čempionų pergalė buvo pelnyta.

„Laimėjo geresnė, stipresnė komanda, – sakė palangiškis. – Jie turėjo nemažai galimybių įmušti, mums kažkur sekėsi, tad kartais, turint tokią sėkmę, atrodo, kad galima pretenduoti į daugiau, gal į tašką? Oro sąlygos taip pat buvo palankesnės mums, bet meistriškumas vis tiek buvo „Sūduvos“ pusėje ir ji pasinaudojo savo momentais.“