„Sūduva“ tvirtai nugalėjo „Panevėžį“

„Optibet A lygos“ 21-ojo turo centrinėse rungtynėse Marijampolės „Sūduva“ šventė pergalę prieš „Panevėžį“ 4:1 (2:0).

Alyga.lt

Dvikovoje nuo jos pradžios šeimininkų atakos buvo aštresnės, o panevėžiečių bandymai sukurti pavojų prie varžovų vartų buvo bevaisiai.

27 minutę „Sūduvai“ pavyko išsiveržti į priekį. Po Giedriaus Matulevičiaus perdavimo, svečių gynėjas Linas Klimavičius ore kovojo su Xabi Auzmendi dėl kamuolio, bet jį įsimušė į savus vartus.

Po įvarčio situacija aikštėje nesikeitė. „Panevėžys“ toliau nesukūrė nieko pavojingo, o suvalkiečiai kėlinio pabaigoje sulaukė progos padvigubinti pranašumą. Markas Beneta iš aikštės gilumos atliko perdavimą į priekį, o kamuolį gavęs G. Matulevičius suklaidimo Joshua Akpudje ir pelnė įvartį.

Antrajame kėlinyje „Sūduva“ toliau buvo itin pavojinga greitų atakų metu. Vienoje iš jų rezultatas tapo triuškinamu – 59 minutę po Olivier Rommenso perdavimo į baudos aikštelės epicentrą L. Klimavičius pasiuntė kamuolį į savus vartus.

„Panevėžys“ visai netrukus po klaidos aikštės viduryje sugėrė dar vieną smūgį. Greito išpuolio metu Kule Mbombo atsidūrė baudos aikštelėje ir atliko smūgį, o kamuolys rikošetu nuo vartininko įskriejo į vartus.

Valdo Urbono auklėtiniams 69 minutę pavyko sušvelninti rezultatą. Komandos naujokas Seydina Keita nukreipė Jeffrey Sarpongo smūgiuotą kamuolį į vartus bei savo debiutinėse rungtynėse įsirašė įvartį. Visgi to neužteko, kad svečiai išpeštų iš dvikovos kažko daugiau.

Po pergalės „Sūduva“ (35 tšk.) liko penktoje vietoje, tačiau atsilikimą nuo laipteliu aukščiau esančių ir 2 rungtynėmis daugiau sužaidusių Vilniaus „Riterių“ sumažino iki 3 taškų.