Skylėta „Dainavos“ gynyba neatlaikė „Sūduvos-2“ spaudimo

Rungtynių teisėjas – Kęstutis Bartuškevičius

Marijampolės „Sūduva-2“ 8-0 Alytaus „Dainava“

30‘ [5-0] D. Isoda

41‘ [6-0] M. Kardokas

68‘ [7-0] A. Breivė

72‘ [8-0] D. Antanavičius

Startinė Marijampolės ekipos sudėtis: J. Popiera (46‘ R. Mikalainis), A. Lukšys (46‘ L. Lukšys), I. Tsyvilka (46‘ A. Tereškevičius), D. Isoda, M. Kovačevič, G. Kazelis (46‘ E. Ulevičius), D. Antanavičius, P. Kiselevskis, A. Brokas, A. Breivė, M. Kardokas (54‘ T. Valukonis).

Šiandien Marijampolės „Sūduva-2“ paskutiniosiose pirmojo LFF II lygos pirmenybių rato rungtynėse nepaliko jokių vilčių Alytaus „Dainavai“. Marijampoliečiai jau per pirmąsias dešimt minučių pasiuntė varžovus į nokdauną – du įvarčius įmušė Markas Kardokas bei po kampinio vieną įvartį pridėjo gynėjas Darius Isoda.

Tuo „Dainavos“ nelaimės nesibaigė ir iki kėlinio pabaigos alytiškių vartininkas dar tris kartus traukė kamuolį iš vartų tinklo. Fantastišku tolimu smūgiu įvartį pelnė Ilya Tsyvilka, antrąjį savo įvartį pelnė Darius Isoda ir hetriką įmušęs Markas Kardokas.

Antrasis kėlinys buvo tik formalumas, tačiau galybę progų turėję marijampoliečiai pelnė dar du įvarčius ir šventė įtikinamą ir užtikrintą pergalę rezultatu 8:0.

IMG_0222 IMG_0230 IMG_0235 IMG_0242 IMG_0252 IMG_0262 IMG_0275 IMG_0281 IMG_0296 IMG_0305 IMG_0312 IMG_0325