MAFF profesijų futbolo taurė

Vasario 8 dieną Keturvalakių mokykloje-daugiafunkciame centre įvyko Marijampolės futbolo centro ir Marijampolės apskrities futbolo federacijos organizuojamas futbolo turnyras „MAFF profesijų taurė 2014”. Turnyre varžėsi šešios komandos, suskirstytos į du pogrupius: Marijampolės savivaldybės darbuotojai, Marijampolės policija, Marijampolės savivaldybės mokytojai, Narto teisininkai, Masinio futbolo asociacija iš Vilniaus ir Karklinių UDC mokiniai.

Po pogrupių varžybų pusfinalyje Marijampolės policininkai 5-3 įveikė Marijampolės savivaldybės darbuotojus. Antroje poroje Narto teisininkai atsilikinėdami 1-6 sugebėjo palaužti Masinio futbolo asociacijos komandą 8-6. Mažajame finale po atkaklių rungtynių svečiai iš Vilniaus 4-3 įveikė Marijampolės savivaldybės darbuotojus ir pasipuošė bronzos medaliais. Finale dėl pirmos vietos teisininkai 7-3 įveikė policininkus.

Rezultatyviausiu žaidėju tapo Arvydas Valaitis (Marijampolės policija) įmušęs 15 įvarčių. Geriausiu vartininku išrinktas Audrius Žioba (Narto teisininkai). Garbingiausio žaidėjo prizą atsiėmė Nerijus Kareiva (Marijampolės policija).

Turnyro globėjas – Lietuvos seimo narys Albinas Mitrulevičius. Turnyrą organizavo treneris Martynas Karpavičius, Masinio futbolo asociacijos atstovas Ignas Marcinkevičius ir fotografas Giedrius Zubrickas.

''MAFF profesijų futbolo turnyro'' trečios vietos laimėtojai Masinio futbolo asociacijos atstovų komanda nuotr. aut. Giedrius Zubrickas (1280x853) ''MAFF profesijų futbolo turnyro'' antros vietos laimėtojai Marijampolės policijos komanda nuotr. aut. Giedrius Zubrickas (1280x853) ''MAFF profesijų futbolo turnyro'' komandos prizininkės nuotr. aut. Giedrius Zubrickas (1280x853) ''MAFF profesijų futbolo turnyro'' nugalėtojai Narto teisininkai nuotr. aut. Giedrius Zubrickas (1280x853)