FK „Sūduva“ treniruotėje dalyvavo vaikų globos namų auklėtiniai ( foto )

 

Šiandien Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų treniruotėje lankėsi Marijampolės vaikų globos namų „Putinas“ auklėtiniai, specialiųjų poreikių turintys vaikai. Svečiams buvo surengta ekskursija po stadioną, vėliau vaikai bendravo, žaidė futbolą su FK „Sūduvos“ žaidėjais.

 

Po treniruotės vaikai vaišinosi tortu, o atminimui gavo knygelių, plakatų, marškinėlių. Vaikų juokas skambėjo visame aikštyne, o nuo jų veidų nedingo šypsenos. Treniruotės metu tiek mažieji svečiai, tiek futbolininkai pasisėmė gerų emocijų.

 

„Labai džiaugiamės, kad galėjome skirti dėmesio vaikams, kuriems jo reikia labiausiai. Malonu matyti vaikų šypsenas, o joms pakanka paprastų dalykų – bendravimo, dėmesio. Džiugu, kad kažkam šią dieną galėjome padaryti linksmesne“,- teigė vyriausiasis komandos treneris Darius Gvildys.

 

Toks renginys įvyko pirmą kartą, tačiau FK „Sūduva“ ir globos namai „Putinas“ tikisi pratęsti užsimezgusią šiltą draugystę. Iš treniruotės vaikai iškeliavo pakilios nuotaikos ir žadėdami visuomet palaikyti Marijampolės „Sūduvą“. Vaikų kelione rūpinosi IĮ „Daipa“.

 

IMG_9818 IMG_9820 IMG_9821 IMG_9824 IMG_9826 IMG_9827 IMG_9832