FC „Sūduva” 2003m. turnyre Lenkijoje liko antri, o „Sūduvos” mergaitės – Lietuvos čempionės!

oleckasLenkijoje, Olecko mieste, dvi dienas vyko tarptautinis vaikų (2003 m.g.) futbolo 7×7 turnyras “Football festival 2014”. Turnyre dalyvavo 18 komandų, tarp kurių ir Marijampolės FC “Sūduva“.

Trenerio Manto Babiansko auklėtiniai grupės varžybose pranoko Bialystoko „Jagellonia“, Varšuvos „Unia“, Wilanow SF, Minsk Mazowiecki „Mosir II“, Suvalkų „AP 2012“ ekipas ir pateko finalinį etapą, kuriame komandos rungėsi dėl 1-9 vietos. Jame marijampoliečiai nusileido Ostroleko APN 0:1 ir Minsk Mazowiecki „Mosir” 0:2, sužaidė lygiosiomis 0:0 su Bialystoko MOSP, nugalėjo Kauno FM”Taurą“ 2:0, Olecko „Czarni” 3:0, Bialystoko “Jagellonia II” 4:1 ir galutinėje įskaitoje užėmė antrą vietą, turnyro nugalėtojais tapo Bialystoko MOSP.

„Football festival 2014“ prizininkais tapo : J.Bieliauskas, E.Dzinga, A.Akelis, K.Švedas, L.Vaickelionis, E.Burdzilauskas, T.Buzas, N.Račkelis, K.Stankūnas, L.Čirvinskas.

FC''Sūduva'' mergaičių futbolo komanda su treneriu Martynu KarpavičiumiTuo tarpu  Marijampolės FC „Sūduva“ mergaičių futbolo komanda laimėjo Lietuvos mergaičių finalinį etapą ir tapo čempionėmis (2001m. ir jaunesnio amžiaus čempionatas).

Pirmosiose rungtynėse marijampolietės nusileido Nemenčinės  komandai 3-2. Antrose rungynėse mergaitės iškovojo pergalę prieš Jonavos KKSC komandą. Pasižymėjo Kamilė Omelevičiūtė ir Gabija Valiukevičiūtė. Trečiose rungtynėse Marijampolės komanda 5-0 nugalėjo Ukmergės SC mergaičių komandą. Paskutiniame mače, po tikslaus Vilniaus FM žaidėjos smūgio pirmajame kėlinyje, varžovės išsiveržė į priekį. Antrasis kėlinys prasidėjo aktyviomis marijampoliečių atakomis ir kėlinio viduryje, po baudos smūgio, Kamilė Omelevičiūtė išlygino rezultatą, o po kelių minučių Gabija Valiukevičiūtė išvedė komandą į priekį. Besibaigiant rungtynėm galutinį tašką padėjo Vesta Čiuprinskaitė, įmušusi trečią įvartį. Marijampolietės, surinkusios vienodai taškų su jonavietėmis, pasipuošė pirmos vietos medaliais, nes tarpusavio rungtynes buvo laimėjusi FC  „Sūduva“ komanda. Trečioji vieta atiteko Nemenčinės komandai.

Geriausia komandos žaidėja išrinkta Kamilė Omelevičiūtė.

Geriausia vartininke išrinkta Monika Bačkieriūtė.