Laikinojoje sostinėje iškovoti įtikinama pergalė (nuotraukos)

S. Dariaus ir S. Girėno stadionas

Rungtynių teisėjas – Darius Petraška

Kauno „Stumbras” 0-4 Marijampolės „Sūduva”

18′ [0-1] T. Radzinevičius

57′ [0-2] N. Jamak

82′ [0-3] T. Radzinevičius

90′ [0-4] N. Jamak

Startinės komandų sudėtys:

„Stumbras”: G. Kvedaras, A. Račkus, E. Skripkinas, K. Upstas (58′ M. Djabrailov), A. Rimkevičius, R. Sadauskas, L. Pangonis, M. Dapkus (26′ A. Bareikis), N. Mačiulis, M. Grigaravičius, L. Čerkauskas.

„Sūduva”: D. Bartkus, M. Živkovič, M. Ugge, N. Prebiračevič, V. Bagdanavičius (81′ M. Kovačevič), N. Jamak, M. Šoblinskas (58′ K. Laukžemis), A. Kecap (75′ V. Baranovskij), E. Veliulis, K. Chvedukas, T. Radzinevičius.

Dvikova Kaune prasidėjo apylygiu komandų žaidimu bei kieta kova aikštės viduryje. Tiek „Sūduva”, tiek „Stumbras” žaidė ant pražangos ribos bei dažnai stabdydavo varžovų atakas pažeidžiant taisykles.

11 susitikimo minutę „sūduviečiai” suklydo aikštės viduryje, o šia klaida pasinaudoję „Stumbro” futbolininkai surengė pavojingą ataką. Iš aikštės vidurio kamuolys buvo perduotas kraštu kertančiam Klaudijui Upstui, šis netrukdomas įsiveržė į baudos aikštelę ir bandė atlikti perdavimą, tačiau šį kauniečio bandymą nutraukė kamuolį išmušę „Sūduvos” gynėjai.

18 minutę su kamuoliu užsižaidė „Stumbro” vartininkas Giedrius Kvedaras, kuriam nesėkmingai išmušus kamuolį „Sūduva” surengė pavojingą ataką. Marijampolės ekipos puolėjas Tomas Radzinevičius suklaidino vieną varžovų gynėją ir atsidūręs vienas prieš vartininką sužaidė užtikrintai ir pelnė įvartį.

Kėlinio viduryje laimę iš toli pabandė „sūduviečiai“ V. Bagdanavičius ir K. Chvedukas, tačiau abiejų futbolininkų smūgiai praskriejo gerokai virš vartų.

38 minutę Nikola Prebiračevičius prasižengė baudos aikštelės prieigose. Prie kamuolio stojęs Nerijus Mačiulis atliko puikų perdavimą į baudos aikštelę, kurio „Sūduvos” vartų sargas Džiugas Bartkus pasiekti nesugebėjo, o galva perdavimą „uždaryti” pamėginęs Artūras Rimkevičius buvo arti tikslo.

Pasibaigus pirmajam kėliniui „Sūduva” turėjo įgijusi minimalų pranašumą, kurį lėmė 18 minutę tiksliai smūgiavęs Tomas Radzinevičius.

Antrame kėlinyje sužaidus 12 minučių „Sūduva” padvigubino rezultatą. Po „Stumbro” gynėjų išmušto kamuolio pirmasis prie jo suskubo Marijampolės ekipos legionierius, kuris susitvarkė kamuolį ir tiksliu smūgiu pažeme pasiuntė kamuolį į apatinį kauniečių vartų kampą.

63 minutę „Sūduva” ir vėl sukėlė pavojų prie aikštės šeimininkų vartų. Iš pradžių Tomo Radzinevičiaus smūgį blokavo A. Račkus, o po kelių sekundžiu juvelyrinis N. Jamako perdavimas į smūgio poziciją išvedė po keitimo į aikštę žengusį Karolį Laukžemį, tačiau šio „sūduviečio” smūgį už galinės linijos nukreipė gynėjas.

76 susitikimo minutę po sumaišties „Sūduvos” nuo įvarčio Marijampolės ekipą išgelbėjo beveik nuo vartų linijos kamuolį išmušęs Marko Živkovičius. Jau kitos „Stumbro” atakos metu ir vėl kilo pavojus prie svečių vartų. Kauniečių saugo Mindaugo Grigaravičiaus reidą pražanga sustabdė Maximiliano Ugge. Baudos smūgį atliko pats M. Grigaravičius, kuris smūgiavo į tolimą apatinį vartų kampą, tačiau marijampoliečius išgelbėjo patikimai sužaidęs Džiugas Bartkus.

83 minutę Tomas Radzinevičius pelnė savo antrąjį ir komandos trečiąjį įvartį. Po Valentino Baranovskio perdavimo baudos aikštelės prieigose buvęs „Sūduvos” kapitonas gavo kamuolį ir tiksliu bei technišku smūgiu kaire koja pelnė įvartį.

90 minutę perdavimą iš Milošo Kovačevičiaus gavo ant 16 metrų linijos buvęs Nerminas Jamakas ir labai stipriu smūgiu nepaliko vilčių varžovų vartininkui.

Rungtynės baigėsi įtikinama marijampoliečių pergale rezultatu 4:0. Po du įvarčius pelnė rezultatyviausias komandos žaidėjas Tomas Radzinevičius ir Nerminas Jamakas.