D.Gvildys: „Taip žaidžiančią komandą norėčiau matyti viso sezono metu“

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai „Smscredit.lt A lygos“ ketvirtojo turo rungtynėse savo aikštėje rezultatu 4-0 įveikė Alytaus „Dainavos“ komandą. Marijampoliečiai visus keturis įvarčius pelnė antrajame rungtynių kėlinyje. Po rungtynių „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Darius Gvildys teigė, kad pirmasi kėlinys buvo liūdnas, tačiau po pertraukos jis išvydo žaidimą, kurį norėtų matyti nuolat.

„Pirmasis kėlinys buvo labai liūdnas, be pavojingų momentų. Viskas, ką darėme, nesigavo. Tame yra ir mano kaltės, nes P.Kiselevskiui ir po traumos grįžusiam K.Chvedukui nepavyko įvykdyti mano sumanymų žaidžiant „po puolėju“. Antrojo kėlinio pradžioje labai padėjo greitai įmuštas įvartis, jis atpalaidavo mus ir „Dainava“ turėjo atsiverti.“

„Antrasis kėlinys buvo toks, kokią komandą norėčiau matyti viso sezono metu – gyvybingas, „aštrus“, aktyvus, agresyvus – visai tai, kas traukia žmonių dėmesį.“

Po laimėtų rungtynių trenerio komplimentų sulaukė kai kurie komandos žaidėjai.

|P.Bašičius yra kovotojas, kuris komandai duoda solidumo, vyriškos jėgos. Pirmojo kėlinio problema – nebuvo „maitinami“ kraštai, todėl žaidimas strigo, atrodėl „liūdnas“. P.Bašičius gerai skirstė kamuolius žaisdamas aikštės viduryje.“

„V.Bagdanavičius, jeigu klausys trenerių patarimų, turi tikrai geras galimybes tapti geru gynėju. Džiugino T.Lekecko noras imtis iniciatyvos, žaisti drąsiai. Tai – didelis privalumas jaunam žaidėjui.“

Po rungtynių labiausiai patyręs „Sūduvos“ žaidėjai Nerijus Radžius kalbėjo: „Rungtynės buvo gana sunkios, ypač pirmasis kėlinys. Jo metu nesugebėjome sukurti pavojingų progų. Antrajame kėlinyje pradėjome greičiau judėti, perdavinėti kamuolį ir sukūrėme epizodus, po kurių „krito“ įvarčiai. Žaidžiant su sąlyginai silpnesnėmis komandomis visuomet sunkiausia būna iki įvarčio. Varžovai tuomet susispaudžia ir būna sunku atakuoti. „