Prieš iškeliant čempionų taurę – mūšis su „Kauno Žalgiriu“

Prieš iškeliant čempionų taurę – mūšis su „Kauno Žalgiriu“

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkams šeštadienį po A lygos 30-ojo turo rungtynių su „Kauno Žalgiriu“ (pradžia – 13 val.) bus trečią kartą iš eilės įteikta Lietuvos čempionų taurė, tačiau titulą jau užsitikrinę marijampoliečiai atsipalaiduoti neketina.

Mantvydas Samasanavičius
„Sūduvos“ jaunųjų žurnalistų klubas

„Sūduvos“ vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino asistentas Eivinas Černiauskas sako, kad komanda labai rimtai rengiasi rungtynėms ir, kaip ir per kiekvienas rungtynes, į aikštę eis kautis tik dėl pergalės.

„Titulo užsitikrinimas nesuteikia privilegijos atsipalaiduoti, rungtynėms rengiamės lygiai taip pat, kaip ir kitiems mačams tuo metu, kai dar nebuvome užsitikrinę titulo, – teigė E. Černiauskas. – Be to, žaisime savų žiūrovų akivaizdoje, jų nuvilti negalime esant jokioms aplinkybėms.“

Galima manyti, kad rungtynės, kurios jau negali turėti įtakos „Sūduvos“ pozicijai A lygos turnyro lentelėje, yra gera proga leisti pasireikšti mažiau iki šiol žaidusiems futbolininkams, tačiau treneris teigia, kad tokia filosofija nėra tinkama.

„Visada žaidžia tie, kas įdeda daugiausia pastangų treniruotėse, yra geriausios sportinės formos. Negali būti taip, kad žaisi vien todėl, kad anksčiau žaidei mažiau. Žaidimo laikas yra užsidirbamas“, – tvirtino E. Černiauskas.

„Kauno Žalgiris“, skirtingai nei „Sūduva“, šiuo metu aršiai kaunasi su Vilniaus „Riteriais“ dėl trečiosios vietos ir bronzos medalių. Po 30 turų kauniečiai atsilieka nuo konkurentų 2 taškais, todėl kiekvienų rungtynių svarba jiems yra itin didelė.

„Kauno komandai šios rungtynės bus labai svarbios, jie tikrai įdės maksimaliai daug pastangų, kad pelnytų taškų. Manau, mūsų laukia rimta kova be kompromisų, – svarstė E. Černiauskas. – Šį sezoną laimėjome visas tarpusavio rungtynes (1:0, 3:0, 3:0, 2:0), tačiau „Kauno Žalgirio“ futbolininkai yra labai kovingi, vieni kovingiausių visoje lygoje. Tą rodo ir jų turimų geltonų, raudonų kortelių kiekis, kuris yra didesnis nei kitų ekipų.“

Kauniečiams Marijampolėje dėl diskvalifikacijos negalės padėti Rudinilsonas Silva, šį sezoną geltonosiomis kortelėmis baustas jau net 10 kartų. Šeimininkų ekipoje mačą praleis Andro Švrljuga.


Bilietais į artimiausias „Sūduvos“ namų rungtynes pasirūpinkite iš anksto!
2019-11-09 13:00 „Sūduva“ – „Kauno Žalgiris
2019-11-27 19:00 „Sūduva“ – „Žalgiris