„Sūduva“ kviečia moksleivius į jaunųjų žurnalistų klubą

„Sūduva“ kviečia moksleivius į jaunųjų žurnalistų klubą

Lietuvos futbolo čempionė Marijampolės „Sūduva“ kviečia moksleivius susipažinti su žurnalistika jaunųjų žurnalistų klube.

Į klubą kviečiami 9-10 klasių moksleiviai, kurių 2018-2019 mokslo metų lietuvių ir vienos užsienio kalbos metiniai pažymiai buvo 9 arba 10.

Moksleivius su žurnalistika supažindins ir klubo veiklai vadovaus „Sūduvos“ atstovas spaudai Dalius Matvejevas, savo kelią sporto žurnalistikoje pradėjęs dar 1996 metais, o pastaraisiais metais, be veiklos „Sūduvoje“, bendradarbiavęs su didžiausiais Lietuvos naujienų portalais, komentuojantis varžybas televizijoje.

„Svarbiausias jaunųjų žurnalistų klubo tikslas – supažindinti jaunus žmones su žurnalisto profesija, suteikti galimybę įgyti naujų įgūdžių. Galbūt kažkam tai padės atrasti savo pašaukimą ir gyvenimo kelią? – sakė D. Matvejevas. – Klube moksleivius supažindinsime su įvairiomis žurnalistikos sritimis nuo tekstų rašymo iki rungtynių komentavimo ir filmavimo. Be to, bus galimybė ir susipažinti su visa futbolo klubo veikla, pamatyti, kaip vyksta pasirengimas rungtynėms, kas daroma už aikštės ribų.“

Užsiregistruoti į klubą galima elektroniniu paštu, tereikia parašyti žinutę į dalius.matvejevas@gmail.com.