V. Čeburinas: „Stengsimės toliau rinkti taškus“

V. Čeburinas: „Stengsimės toliau rinkti taškus“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės Klaipėdoje prieš „Atlantą“ rezultatu 2:1 pripažino, kad rungtynės buvo sunkios.

„Antras kėlinys mums buvo geresnis. Pirmajame įmušėme, bet leidome varžovams atakuoti, prisispaudėme prie savo vartų ir praleidome įvartį, – po mačo sakė treneris. – Spaudėme, kūrėme kombinacijas, bet oro sąlygos neleido nei vienai komandai sukurti daugiau. Laukėme sunkios kovos, tokia ji ir buvo – kieta, su daug dvikovų ore. Rungtynės buvo įtemptos, o vienos klaidos kaina buvo didelė. „Atlantas“ visada buvo kovinga komanda, aikštėje jų žaidėjai pilnai atsiduoda žaidimui, bet mūsų komandoje šiuo metu gal yra daugiau meistriškumo, patirties, tad, manau, antro įvarčio mes nusipelnėme.“

„Sūduvos“ treneris teigė, kad komandoje debiutavusiam Josipui Tadičiui, pasirodžius aikštėje po keitimo, buvo sunku įsijungti į žaidimą.

„Sunku į tokias rungtynes įsijungti, o dar oro sąlygos… Norėjome, kad mūsų puolėjai labiau žaistų atakos smaigalyje, bet kamuolį iki jų pavykdavo daugiausia nugabenti tik kraštais. Jei pavykdavo prasmukti aikštės viduriu, iš karto kildavo didelis pavojus. J. Tadičius kabinosi už kamuolio, buvo momentas, kai po ilgo perdavimo neatsirinko, ką daryti, bet visumoje pridėjo mums jėgos puolant“, – sakė V. Čeburinas.

Treneriui teko atsakyti ir į klausimą apie „Sūduvos“ galimybes A lygos čempionate kovoti dėl aukščiausios vietos, tačiau futbolo specialistas teigė, kad į turnyro lentelę stengiasi nesižvalgyti: „Mes atliekame savo darbą, o mūsų užduotis – laimėti rungtynes, kurias žaidžiame. Stengsimės toliau rinkti taškus.“

Artimiausias rungtynes Marijampolės komanda žais spalio 11-ąją 18 val. „Arvi“ futbolo arenoje su „Kauno Žalgiriu“.

Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

MARIJAMPOLĖ EINA Į FUTBOLĄ!