„Atlanto“ treneris: „Pritrūko susikaupimo rungtynių pabaigoje“

„Atlanto“ treneris: „Pritrūko susikaupimo rungtynių pabaigoje“

Klaipėdos „Atlanto“ vyriausiajam treneriui Igoriui Pankratjevui po pralaimėjimo Marijampolės „Sūduvai“ 1:2 buvo sunku susitaikyti su tokia rungtynių baigtimi.

„Pritrūko susikaupimo rungtynių pabaigoje, – po dvikovos kalbėjo treneris. – Gaila vyrų, jie kovėsi visas rungtynes, manau, žaidėme apylygiai. Manyčiau, kad gal truputį daugiau nusipelnėme nei turime. Bent jau lygiųjų tai tikrai. Turėjome progelių, kuriomis nepasinaudojome, ir jau eilę rungtynių mums viskas taip susiklosto, kad ne patį pavojingiausią smūgį praleidžiame į vartus. Gaila labai. Ką darysi, gyvenimas nestovi vietoje.“

Vis dėlto treneris galėjo pasidžiaugti, kad jo auklėtiniai vėl žaidžia „Atlantui“ būdingu stiliumi, kai aikštėje vyksta itin kieta kova.

„Tai matyti rungtynėse: ir su „Žalgiriu“, ir šiandien, – sakė I. Pankratjevas. – Vyrai atidavė visas jėgas, tik gaila, kad toks galutinis rezultatas.“

Artimiausias rungtynes Marijampolės komanda žais spalio 11-ąją 18 val. „Arvi“ futbolo arenoje su „Kauno Žalgiriu“.

Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

MARIJAMPOLĖ EINA Į FUTBOLĄ!