15-metis „Sūduvos“ puolėjas kviečiamas į Lietuvos 17-mečių rinktinę

15-metis „Sūduvos“ puolėjas kviečiamas į Lietuvos 17-mečių rinktinę

Marijampolės „Sūduvos“ puolėjas Linas Zingertas vėl sulaukė Lietuvos 17-mečių rinktinės trenerių dėmesio – žaidėjas kviečiamas dalyvauti spalio 16–21 dienomis Palangoje vyksiančioje treniruočių stovykloje.

15-metis futbolininkas šį sezoną yra pelnęs 11 įvarčių šalies Elitinėje U17 lygoje, kurioje „Sūduva“ užima antrąją vietą. Taip pat puolėjas pasirodo aikštėje per „Sūduvos B“ rungtynes Lietuvos II lygos Pietų zonos čempionate ir šį sezoną yra pelnęs 3 įvarčius.

Palangoje Lietuvos 17-mečių komanda rengsis spalio 22–30 dienomis Rumunijoje vyksiančiam 2018 metų Europos jaunių (iki 17 metų) čempionato atrankos turnyrui, kuriame mūsiškiai susitiks su Austrijos, Rumunijos ir Liuksemburgo komandomis.


MARIJAMPOLĖ EINA Į FUTBOLĄ!

Marijampolės „Sūduva“ artimiausias A lygos rungtynes žais spalio 11-ąją 18 val. „Arvi“ futbolo arenoje su „Kauno Žalgiriu“.

Aistruoliai gali įsigyti bilietus į šias rungtynes bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.