V. Čeburinas: „Norime laimėti dėl savo žiūrovų“

V. Čeburinas: „Norime laimėti dėl savo žiūrovų“

Marijampolės „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas po pergalės Utenoje prieš „Utenį“ rezultatu 2:1 teigė, kad komanda nežaidė taip, kaip planuota, tik pirmojo kėlinio antroje dalyje.

„Mums visos V rato rungtynės – lyg finalai. Jos visos labai svarbios, visas jas norės laimėti abi žaisiančios komandos. Todėl manau, kad per visas šias rungtynes vyks sunki kova, abi komandos atiduos visas jėgas. Šį kartą taip pat matėme, kad abi komandos buvo užsivedę, – kalbėjo „Sūduvos“ treneris. – Įmušėme greitai įvartį, bet viena varžovų kontrataka mums kainavo įvartį. Ten buvo ir mūsų kaltės, nes puldami neatlikome savo veiksmų tinkamai iki pabaigos. Leidome varžovams pasileisti į greitą ataką, nors buvome tokius epizodus išnagrinėję, sakėme žaidėjams, kad varžovai remsis greičiu atakose. Praleidome įvartį, tačiau vėliau sukūrėme daug progų susigrąžinti persvarą. Deja, šiandien nesisekė įmušti. Po antrojo įvarčio spaudėme varžovus, turėjome didžiulę persvarą, bet varžovai neleido atsipalaiduoti.

Rungtynių pradžia vyko pagal planą, neleidome jiems žaisti savo aikštės pusėje, nes žinojome, kad ši komanda nori kontroliuoti kamuolį. Pasinaudoję jų klaida ir įvartį pelnėme. Tačiau po tos kontratakos kėlinį užbaigėme žaisdami ne taip, kaip planavome. Antrasis kėlinys, atlikus korekcijas, pasikalbėjus rūbinėje, vyko jau kitaip.“

Utenoje net penki „Sūduvos“ žaidėjai buvo nubausti geltonosiomis kortelėmis, o 6-ąją tokią nuobaudą gavęs komandos kapitonas Algis Jankauskas turės praleisti sekmadienio rungtynes su Klaipėdos „Atlantu“.

„Tai – emocijos. Kiek pasidavėme varžovų šūksniams, emocijoms, ir darėme tai, ko visai nereikėjo“, – taip įspėjimų gausą komentavo V. Čeburinas.

Pasak „Sūduvos“ stratego, sekmadienį per mačą su „Atlantu“ laukia dar viena sunki kova, todėl stadione bus labai reikalinga gausi Marijampolės futbolo gerbėjų parama.

„Reikia ruoštis, laukia labai rimtas varžovas. Kaip jau sakiau, laukia labai atkaklios kovos per visas likusias rungtynes, – tvirtino V. Čeburinas. – Su Vilniaus „Žalgiriu“ dėl gausiai susirinkusių žiūrovų ir jų palaikymo jautėmės lyg žaistume daugumoje. Mes visada džiaugiamės, kai ateina daug žiūrovų, mes dėl jų mes žaidžiame, stengiamės ir norime laimėti. Kviečius visus sekmadienį vėl gausiai atvykti į rungtynes, o komanda dėl savo žiūrovų aikštėje atiduos visas jėgas.“

„Sūduva“ rungtynes su „Atlantu“ Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje spalio 29-ąją pradės 15 val. Aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į šį mačą bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro, rungtynių dieną jie – brangesni.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

KOVOKIME DĖL PERGALĖS KARTU!