„Sūduvos“ rungtynėse – vis daugiau moksleivių

„Sūduvos“ rungtynėse – vis daugiau moksleivių

Marijampolės „Sūduva“ sėkmingai įgyvendina savo tikslą būti ne tik miesto, bet ir viso regiono komanda. „Sūduva“ yra pateikusi kvietimus lankytis rungtynėse viso Užnemunės regiono ugdymo įstaigoms, kurios juo mielai naudojasi.

Nuolatiniais futbolo rungtynių Marijampolėje žiūrovais jau yra tapę Želsvos (Liudvinavo sen., 15 km nuo Marijampolės) pagrindinės mokyklos, Avikiluose įsikūrusių Marijampolės vaiko tėviškės namų (Liudvinavo sen., 6 km nuo Marijampolės) auklėtiniai, o rungtynes su Vilniaus „Žalgiriu“ stebėjo ir organizuotos moksleivių grupės iš Vilkaviškio (22 km nuo Marijampolės) Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos bei Antanavo (Kazlų Rūdos sav., 21 km) bendruomenės dienos centro.

Specialus kvietimas organizuotoms moksleivių grupėms atvykti į „Sūduvos“ rungtynes galios ir per visas trejas likusias šio sezono rungtynes Marijampolėje: spalio 29-ąją 15 val. – su Klaipėdos „Atlantu“, lapkričio 15-ąją 18 val. – su „Jonava“ ir lapkričio 19-ąją 13 val. – su Vilniaus „Žalgiriu“. Pasiūlymai yra išsiųsti mokyklų administracijoms, tačiau visi mokytojai gali kreiptis ir tiesiai į klubą telefonu 8 615 47755.

KOVOKIME DĖL PERGALĖS KARTU!