„Utenio“ treneris po rungtynių turėjo klausimų teisėjams

„Utenio“ treneris po rungtynių turėjo klausimų teisėjams

Utenos „Utenio“ vyriausiasis treneris Davidas Campana po pralaimėjimo „Sūduvai“ 1:2 teigė, kad rungtynės jam patiko, tačiau tvirtino nesupratęs kai kurių teisėjų sprendimų.

„Susitiko labai geros komandos, o rungtynės man patiko. „Sūduva“ yra puiki komanda, mes kovojome ir, manau, nusipelnėme daugiau, – sakė treneris. – Esu liūdnas dėl kai kurių dalykų, kurių nesuprantu. Prieš pastarąsias rungtynes teisėjas sakė mums, kad neleis užtvarų, tačiau šiandien varžovai prie vartų nuolat tai darė. Per praeitas rungtynes teisėjas mums sakė, kad tai neleidžiama, tačiau šiandien blokavimas buvo leidžiamas. Todėl nesuprantu, ar tai leidžiama, ar draudžiama, gal leidžiama žaidžiant tik su mumis?“

Vis dėlto ispanas savo kalbą užbaigė pakartodamas, kad rungtynės buvo patraukios žiūrovų akiai.

„Aikštėje susitiko dvi geros komandos, žaidusios atvirą futbolą, rungtynės turėjo patikti žiūrovams“, – sakė D. Campana.

Artimiausias rungtynes „Sūduva“ žais spalio 29-ąją, kai 15 val. Marijampolėje priims Klaipėdos „Atlantą“.

Aistruoliai jau gali įsigyti bilietus į mačą su uostamiesčio komanda bilietai.lt kasose ir tinklalapyje. Iš anksto įsigyjami bilietai kainuoja tik 1,5-2,5 euro, rungtynių dieną jie – brangesni.

5 bilietus, tradiciškai, galima įsigyti už 4 kainą (išankstinėje prekyboje – 10 eurų, rungtynių dieną – 12 eurų), vaikai iki 13 metų į rungtynes įleidžiami nemokamai, o moksleiviams, studentams, senjorams ir neįgaliesiems taikomos nuolaidos.

KOVOKIME DĖL PERGALĖS KARTU!