U-21 rinktinėje – du „Sūduvos” futbolininkai

U-21 rinktinėje – du „Sūduvos” futbolininkai

 

T.Svedkauskas SBirželio mėnesį naują Europos čempionato atrankos ciklą pradės Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė. Su lietuviais atrankos grupėje žais Anglijos, Velso, Moldovos, Suomijos ir San Marino komandos.

 

Lietuvos ekipai vadovauti neseniai buvo paskirtas naujas trenerių štabas – vyriausiuoju treneriu tapo Arminas Narbekovas, jam talkins Mindaugas Čepas ir jau ilgą laiką rinktinėje dirbantys Mindaugas Neoras bei vartininkų treneris Vaclovas Jurkus.

 

Į Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinę buvo pakviesti du marijampoliečiai – tai Marijampolės „Sūduvos“ gynėjas Vilmantas Bagdanavičius bei AS „Roma“ klubo vartininkas Tomas Švedkauskas.

 

SKomandoje taip pat bus kitas Marijampolės „Sūduvos” gynėjas Paulius Daukša. Kaip įprasta, Lietuvos jaunimo rinktinės žaidėjų sveikatą prižiūrės Nerijus Stepanauskas.

 

 

Kitą savaitę jaunimo rinktinė stovyklaus Marijampolėje, kur birželio 6-ąją susitiks su San Marino atstovais. Vėliau mūsiškiai vyks į Suomiją, kur žais su šios šalies ekipa.

 

 

Lietuvos ir San Marino rungtynės vyks Marijampolės „ARVI” arenos stadione birželio 6 dieną nuo 17 valandos. Bilietus į rungtynes galima įsigyti bilietai.lt sistemoje internetu arba kasose.