A.Dambrauskas: „Rungtynėse su „Sūduva“ – kova visuomet rimta“

A.Dambrauskas: „Rungtynėse su „Sūduva“ – kova visuomet rimta“

 

Rytoj, gegužės 29 dieną, Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai išvyks į Pakruojį, kur 18 valandą 45 minutės žais „Smscredit.lt A lygos“ rungtynes su vietos „Kruojos“ komanda. Fksuduva.lt apie būsimą mačą pasikalbėjo su „Kruojos“ vyriausiuoju treneriu Aidu Dambrausku.

 

 

–          Kokiomis nuotaikomis „Kruoja“ pasitinka mačą su „Sūduva“?

–          Pakiliomis. Situacija mūsų klube gerėja, tai suteikė komandai motyvacijos. Praeitas periodas padarė didelę žalą ir šiuo metu mums nėra lengva, nes turime tik 12-13 žaidėjų.

 

–          Po tada, kai balandžio 10 dieną „Kruoja“ laimėjo Marijampolėje, iškovoti daugiau pergalių nepavyko. Kaip komandą veikia tokia ilga nelaimėtų rungtynių serija?

–          Situacija dvejopa – atrodo smagu, kad situacija normalizavosi, bet norisi ir laimėti. Vis dėlto sunku sugrįžti į normalų ritmą. Juolab, kad pasitaikė nepalankus tvarkaraštis – žaidėmė su „Banga“, dabar su „Sūduva“, o vėliau laukia „Žalgiris“.

 

–          Kokią įtaką žaidėjų motyvacijai turėjo žinia, kad Pakruojo klubas vasarą turės galimybę debiutuoti UEFA Europos lygoje?

–          Apie klube gerėjančią padėtį žinojome dar prieš LFF taurės finalą. O tai,  kad žaisime UEFA Europos lygos varžybose bus geras postūmis mums. Žinoma, kad su dabar turima sudėtimi negalėtume „ištempti“ viso sezono. Prasidėtų traumos, kortelės, fizinis nuovargis. Turime 11-12 gana aukštos klasės žaidėjų, bet neturime jiems pamainos. Todėl būtinai turėsime stiprintis.

 

–          Kurias pozicijas šiuo metu labiausiai reikėtų papildyti?

–          Praktiškai visas. Pakankamai turime tik vartininkų. Sezonas dar net neįpusėjo, todėl būtinai turėsime komandą sustiprinti naujais žaidėjais.

 

–          Kokią nuomonę susidarėte apie šio sezono „Sūduvos“ komandą?

–          Na, „Sūduva“ kiek atjaunėjo. Pagrindinę komandą papildė žaidėjai, kurie pernai laimėjo dublerių čempionatą. Visas čempionatas tapo kiek lygesnis, yra daugiau panašaus pajėgumo komandų. Neabejoju, kad šiame sezone „Sūduva“ dar turi ko siekti – galvoju, kad tikrai gali pakovoti dėl trečios vietos.

 

–          Kuo paaiškintumėte tai, kad jau ilgą laiką „Sūduvai” nepavyksta įveikti „Kruojos“ komandos?

 

–          Gal tai kažkoks kompleksas?  Kaip ten bebūtų, rungtynėse su „Sūduva“ visuomet būna rimta kova, gero lygio futbolas. Šiuo metu Marijampolės komanda yra geriau sukomplektuota nei „Kruoja“, todėl laukia sunkios rungtynės.

 

 

V.Knyzelio nuotrauka.