Būsimas varžovas: „Kruoja“

Būsimas varžovas: „Kruoja“

 

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai rengiasi tęsti kovas „Smscredit.lt A lygos“ čempionate. Trečiadienį, gegužės 29 dieną, Marijampolės futbolininkai išvykoje kausis su senu ir sunkiai palaužiamu priešininku – Pakruojo „Kruoja“.

 

Žvelgiant į pastarųjų metų „Sūduvos“ ir „Kruojos“ susitikimų istoriją, Pakruojo komanda yra, ko gero, pati neparankiausia varžovė iš visų lygos komandų. Pavyzdžiui, 2012 metų sezone Marijampolės ekipa žaisdama prieš „Kruoją“ iškovojo mažiau taškų nei su bet kuriu kitu varžovu ( trys pralaimėjimai, vienos lygiosios, 1 surinktas taškas ). Šiame sezone situacija kol kas panaši – „Kruoja“ liko viena iš dviejų komandų, prieš kurias „Sūduvai“ iškovoti taškų nepavyko.

 

Pirmajame rate „Sūduvos“ ir „Kruojos“ dvikova Marijampolėje baigėsi minimalia svečių pergale 0-1. Vienintelį įvartį pirmajame kėlinyje pelnė Andrius Lipskis. „Sūduvos“ nelaimei, visi bandymai išlyginti rezultatą baigėsis nesėkmingai. Rafaeliui Ledesmai netgi nepavyko realizuoti 11 metrų baudinio, o ir kiti marijampoliečių bandymai buvo bevaisiai.

 

Apskritai šiame sezone „Kruoja“ rungtyniauja gana banguotai, o laikotarpis po pergalės prieš „Sūduvą“ nebuvo pats sėkmingiausias. Iš septynių mačų keturi baigėsi lygiosiomis, o trijuose buvo patirti pralaimėjimai.

 

Prie ilgos nelaimėtų rungtynių serijos prisidėjo ir tai, kad šiame sezone „Kruoja“ turi gana ribotą futbolininkų rezervą – pagrindinį krūvį dalinasi vis ta pati futbolininkų grupelė. Svarbias roles Pakruojo komandoje užima ir buvę Marijampolės „Sūduvos“žaidėjai – Nerijus Mačiulis, Alfredas Skroblas, Giedrius Slavickas bei dar pernai „Sūduvos“ marškinėlius vilkėjęs Ričardas Beniušis.

 

Be abejonės, vienas iš svarbiausių „Kruojos“ futbolininkų yra vartininkas latvis Maris Eltermanis. Jis buvo vienintelis Pakruojo komandos futbolininkas išrinktas į pirmojo rato „Smscredit.lt A lygos“ simbolinę rinktinę.

 

Taigi ar „Sūduvai“ pavyks pramušti geriausią I rato vartininką? Ar vis dėlto „Kruojos“ prakeiksmas prasitęs ir pergalę vėl švęs Pakruojo futbolininkai? Atsakymus į šiuos klausimus gerbėjai gaus trečiadienį 18 valandą 45 minutės Pakruojo miesto stadione.

 

Rungtynes tiesiogiai transliuos svetainė futbolo.tv bei oficialus lygos puslapis alyga.lt.

 

 

V.Knyzelio nuotrauka.