Tomas Danilevičius: „Linkiu, kad Lietuvos klubai „paragautų“ rudeninio Europos futbolo“

Tomas Danilevičius: „Linkiu, kad Lietuvos klubai „paragautų“ rudeninio Europos futbolo“

Buvęs ilgametis Lietuvos nacionalinės rinktinės žaidėjas ir kapitonas Tomas DANILEVIČIUS šveicarišką futbolą pažįsta ne iš pasakojimų. Baigęs karjerą Tomas įsikūrė „itališkoje“ Šveicarijos pusėje, Lugano mieste, tačiau Lietuvai ir, be abejo,  lietuviškam futbolui toli gražu nėra abejingas. „Sūduvos“ rungtynių su šveicariškuoju „Sionu“ proga jį ir pakalbinome.  

„Kalbant apie Šveicarijos klubinį futbolą, pastaraisiais metais yra išryškėjusi didelė atskirtis tarp flagmano – „Basel“ klubo ir likusių ekipų. Pastarųjų metų Šveicarijos čempionai savo žaidėjų parinkimu, organizacija ženkliai lenkia konkurentus. Ne veltui, pavyzdžiui, praeitame sezone „Basel“ nuo pirmo iki paskutinio turo žengė turnyrinės lentelės viršūnėje, o atotrūkis nuo antrosios vietos galų gale sudarė net 17 taškų. Kitos ekipos kartas nuo karto gali „iššauti“, kaip tai padarė „Lugano“, neseniai dar kovojusi dėl išlikimo lygoje, o praeitame sezone iškovojusi bronzą ir aplenkusi, beje, „Sion“ , – šveicariško klubinio futbolo ypatumus apibendrino pašnekovas.

Šveicarijos futbolas pastaruoju metu išgyvena neblogus laikus, gerų rezultatų pasiekia įvairios rinktinės, nors T. Danilevičius pažymi, kad rinktinių lyderiai žaidžia elitinėse užsienio šalių pirmenybėse, kurių lygis – aukštesnis nei Šveicarijos.

„Taip, jie čia pradėjo karjerą, bet išvažiavo būdami pakankamai jauni ir dabar žaidžia daug aukšto lygio rungtynių su stipriais varžovais. Šveicarijos pirmenybės neprilygsta stipriausiems Europos šalių čempionatams, tačiau jauniems žaidėjams tai yra puiki proga atkreipti į save stipresnių klubų dėmesį“, – sakė buvęs Lietuvos rinktinės kapitonas.

T. Danilevičių džiugina šiemetinis Lietuvos klubų pasirodymas UEFA Europos lygoje.

„Labai smagu, kad „Sūduva“ ir „Trakai“ jau įveikė du atrankos etapus nugalėdami pajėgius varžovus. Mūsų žiūrovai nėra išlepinti tarptautinėmis klubų rungtynėmis, būdavo, kad kovos Europoje baigdavosi labai greitai. Tuo smagiau sekti mūsiškius šiemet.  Sakoma, kad tikrasis Europos taurių turnyrų sezonas prasideda rudenį. Labai norėčiau, kad Lietuvos klubai „paragautų“ to rudeninio futbolo skonio“, – palinkėjo T. Danilevičius.


Rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Sion“ Marijampolės „Arvi“ arenoje liepos 27-ąją prasidės 20 val. Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose, o nuo antradienio bilietais prekiaujama ir Marijampolės stadiono kasoje.

„Sūduva“, šį sezoną nuolat skatinanti aistruolius pirkti bilietus iš anksto, ir vėl nepaliks jų be dovanų. Burtais išrinktas vienas iš įsigijusiųjų bilietą iš anksto bus apdovanotas Marijampolės baro „Winis“ 15 eurų čekiu sąskaitai apmokėti!

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad iš anksto perkami bilietai – pigesni! Rungtynių dieną jie visada kainuoja brangiau, tad pirkti anksčiau – apsimoka!

Kviečiame ketvirtadienį atvykti į stadioną ir kurti „Sūduvos“ istoriją kartu su komanda!


ĮSIGYKITE BILIETĄ INTERNETU | BILIETAI.LT KASŲ ADRESAI

„Arvi“ arenos kasos darbo laikas:
07.25 17.00 – 19.00
07.26 17.00 – 19.00
07.27 16.00 – 20.00