Susitikime čia. A. Švrljuga: „Sau tinkamų vietų Marijampolėje ras visi“

Susitikime čia. A. Švrljuga: „Sau tinkamų vietų Marijampolėje ras visi“

Marijampolės „Sūduvos“ legionierius iš Kroatijos Andro Švrljuga Lietuvoje žaidžia jau penktus metus. Krašto gynėjas sako, kad jauki Marijampolė yra labai tinkama šeimoms, tačiau čia sau tinkamų vietų ras ir pramogų mėgėjai.

A. Švrljuga visus futbolo gerbėjus kviečia ketvirtadienį užsukti ir į Europos lygos atrankos III etapo rungtynes tarp „Sūduvos“ ir Šveicarijos „Sion“, ir į Marijampolės centrą.

„Apie Marijampolę galiu pasakyti tik gerus žodžius. Marijampolė turi gražių vietų nueiti, praleisti laiką su šeima, – sakė šiuo metu besidžiaugiantis Lietuvoje viešinčia žmona ir vaikais kroatas. – Man čia labiausiai patinka Poezijos parkas. Kai turiu laisvo laiko, noriu nukreipti mintis nuo kasdienių dalykų, einu ten pasivaikščioti. Užsukame ir į Kačių kiemelį.“

A. Švrljuga turi ką patarti ir norintiems Marijampolėje skaniai pavalgyti ar pavakaroti.

„Man vienas geriausių restoranų yra „Nica“, su draugais dažniausiai ten einame pavalgyti. Tačiau mieste yra ir daugiau gerų restoranų, barų, tikrai nekils sunkumų ieškant tokių vietų“, – užtikrino legionierius.

Futbolininkas žadėjo, kad ketvirtadienį į Marijampolę dėl „Sūduvos“ ir „Sion“ rungtynių atvykusiems svečiams neturėtų kilti priežasčių gailėtis ir stadione.

„Kviečiu žmones iš visų Lietuvos vietų atvykti į rungtynes, – sakė A. Švrljuga. – Aikštėje atiduosime visas jėgas ir darysime viską, ką galime. Be abejo, „Sion“ galima vadinti favoritu, tačiau kodėl gi mums nepateikus staigmenos? Kausimės už „Sūduvą“ ir pažiūrėsime, kas nutiks.“


Daugiau apie Sūduvos sostinę galima sužinoti Marijampolės turizmo informacijos centro tinklalapyje


Rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Sion“ Marijampolės „Arvi“ arenoje liepos 27-ąją prasidės 20 val. Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į rungtynes bilietai.lt tinklalapyje ir kasose, o nuo antradienio bilietais prekiaujama ir Marijampolės stadiono kasoje.

„Sūduva“, šį sezoną nuolat skatinanti aistruolius pirkti bilietus iš anksto, ir vėl nepaliks jų be dovanų. Burtais išrinktas vienas iš įsigijusiųjų bilietą iš anksto bus apdovanotas Marijampolės baro „Winis“ 15 eurų čekiu sąskaitai apmokėti!

Taip pat atkreipiame dėmesį, kad iš anksto perkami bilietai – pigesni! Rungtynių dieną jie visada kainuoja brangiau, tad pirkti anksčiau – apsimoka!

Kviečiame ketvirtadienį atvykti į stadioną ir kurti „Sūduvos“ istoriją kartu su komanda!


ĮSIGYKITE BILIETĄ INTERNETU | BILIETAI.LT KASŲ ADRESAI

„Arvi“ arenos kasos darbo laikas:
07.25 17.00 – 19.00
07.26 17.00 – 19.00
07.27 16.00 – 20.00