R. Abu Bakras: „Atlikome savo namų darbus“

R. Abu Bakras: „Atlikome savo namų darbus“

Marijampolės „Sūduvos“ gynėjas Radanfah Abu Bakras šiandien laukia sunkių Europos lygos atrankos III etapo rungtynių su Šveicarijos „Sion“, tačiau teigia, kad Lietuvos atstovai dvikovai yra pasirengę.

„Kol kas mums sekėsi gerai, nukeliavome toli, nusipelnėme čia būti. Žaisti su „Sion“ bus sunku, bet mes būsime pasirengę, – po išvakarėse Marijampolės „Arvi“ arenoje surengtos paskutinės komandos treniruotės kalbėjo aukštaūgis gynėjas. – Apie konkretų rezultatą negalvojame. Mes rūpinamės tuo, kaip kuo geriau žaisti, o rezultatas pasirūpins pats savimi.“

Su „Sion“ komanda atkeliavusių Šveicarijos žurnalistų paklaustas apie Lietuvos čempionatą „Sūduvos“ legionierius kaip geriausią rodiklį įvardino rezultatus Europos lygos turnyre.

„Lietuvos čempionato lygis kyla visą laiką, turime dar vieną komandą Europos lygos atrankos III etape. Tai įrodo, kad lyga yra konkurencinga ir pakankamai aukšto lygio“, – svečiams aiškino R. Abu Bakras.

Šveicarijos žurnalistams taip pat buvo įdomios Trinidado ir Tobago rinktinės nario žinios apie jų šalies futbolą.

„Keletas žaidėjų iš Trinidado ir Tobago yra žaidę Šveicarijoje, tad šį bei tą apie lygą žinojau ir anksčiau. Tačiau labai mažai. Dabar žinau daugiau, nes atlikome savo namų darbus, žinome, ko galime tikėtis iš „Sion“, – šypsojosi futbolininkas.

Paklaustas apie „Sūduvos“ stiprybes legionierius sutiko su kiek anksčiau Marijampolės komandos vyriausiojo trenerio Vladimiro Čeburino žurnalistams išsakyta mintimi.

„Mes kovojame vienas už kitą, esame stiprus kolektyvas. Mūsų rezultatus lemia ne asmenybės, o visos komandos pasirodymas. Tai ir yra mūsų pagrindinė stiprybė“, – teigė R. Abu Bakras.

Rungtynės tarp „Sūduvos“ ir „Sion“ Marijampolės „Arvi“ arenoje šiandien prasidės 20 val.

Kviečiame atvykti į stadioną ir kurti „Sūduvos“ istoriją kartu su komanda!