„Sūduvos“ futbolininkai vedė futbolo pamokas Marijonų gimnazijoje (foto, video)

„Sūduvos“ futbolininkai vedė futbolo pamokas Marijonų gimnazijoje (foto, video)

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šiandien aplankė Marijampolės Marijonų gimnazijos moksleivius. Tomas Radzinevičius, Valentinas Baranovskis ir Justinas Popiera pravedė futbolo pamokas šeštos bei pirmos klasių moksleiviams.

 

„Sūduviečiai“ kartu su moksleiviais atliko apšilimo pratimus bei žaidė kamuoliu. Pamokos pabaigoje „Sūduvos“ žaidėjai apdovanojo Marijonų gimnazijos mokinius plakatais bei dalino autografus.

 

„Labai linksmai praleidome laiką  su pirmokais bei šeštokais. Parodėme keletą pratimų, pabėgiojome bei pasivaržėme. Gavome gerų emocijų dozę.“ – po renginio pasakojo „Sūduvos“ saugas Valentinas Baranovskis.

 

Futbolininkas pastebėjo ir keletą perspektyvių vaikų bei teigė nenustebsiąs, jei ateityje iš mokinių užaugtų perspektyvių futbolininkų.

 

„Po tokių renginių futbolininkai būna geros nuotaikos, nes ateiname pas vaikus, kurie yra mūsų ateitis. Tikiuosi vienas iš jų ateityje papildys ir „Sūduvą“. Yra daug norinčių sportuoti vaikų, užsiimti bet kokiu sportu, todėl nenustebčiau, jei iš šių vaikų užaugtų ir gerų futbolininkų.“

 

V. Baranovskis pasakojo, jog tokie užsiėmimai naudingi ir futbolininkams, kurie pakeičia savo rutiną ir užmezga naujas pažintis.

 

„Pakeiti savo darbotvarkę, ištrūksti nuo treniruočių ir rungtynių rutinos ir susipažįsti su naujais žmonėmis, tad manau, kad tokie renginiai naudingi tiek vaikams, tiek žaidėjams.“

 

 


 

 

IMG_0266 IMG_0269 IMG_0271 IMG_0272 IMG_0277 IMG_0281 IMG_0284 IMG_0285 IMG_0291 IMG_0298 IMG_0304 IMG_0314 IMG_0319 IMG_0322 IMG_0327 IMG_0334