D. Isoda: „Taurės rungtynės – ypatingos“

D. Isoda: „Taurės rungtynės – ypatingos“

Isoda

 

Marijampolės „Sūduva“ rytoj pradės kovas Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyre. „Sūduviečių“ Telšiuose laukia dvikova su LFF I lygoje rungtyniaujančiais „Džiugo“ futbolininkais. Prieš penktojo etapo rungtynes savo mintimis pasidalino „Sūduvos“ gynėjas Darius Isoda.

 

Marijampolietis per pirmuosius dvidešimt penkis „Smscredit.lt A lygos“ turus aikštėje praleido vos 20 minučių, tačiau paskutiniąsias ketverias rungtynes žaidė nuo pat pradžios iki galo. Kantriai savo šanso laukęs gynėjas džiaugėsi, jog darbas treniruočių metu davė vaisių.

 

„Manau, kad sunkus darbas treniruotėse atsipirko ir sulaukiau progų žaisti nuo rungtynių pradžios. Stengiuosi pateisinti trenerių lūkesčius ir manau, kad sekasi neblogai.“

 

„Nežaisdamas aukščiausioje lygoje netobulėjau taip greitai kaip norėčiau ir tai atsiliepė mano sportinei formai. Tikiuosi, kad nuo šiol viskas tik gerės.“ – kalbėdamas apie žaidimo pagrindinėje sudėtyje stygių sakė D. Isoda.

 

Rytoj „Sūduva“ keliaus į Telšius ir mėgins žengti į kitą LFF taurės etapą. 21-erių gynėjas neslėpė, kad taurės rungtynės yra kitokios nei lygoje ir tam reikia nusiteikti bei kovoti atiduodant visas jėgas.

 

„Taurės rungtynės – ypatingos. Pralaimėjęs neturėsi progos atsirevanšuoti ir krisi iš turnyro. Esame nudegę LFF taurėje prieš kelis metus, kuomet mus iš jo pašalino LFF I lygoje rungtyniavę „Trakai“. Turime susikoncentruoti ir kovoti iš visų jėgų.“

 

„Negalėčiau labai daug papasakoti apie „Džiugą“. Tiesiog paseku kaip jiems sekais LFF I lygoje, kaip sužaidė atitinkamas rungtynes ir tiek.“ – pasakojo D. Isoda.

 

Penktojo LFF taurės etapo dvikova Telšiuose vyks rytoj (rugsėjo 30 dieną), 16 valandą, Telšių dirbtinės dangos stadione.