„Sūduva“ taškų medžioklę tęs Kaune

13267739_1105367259507166_7136779955978132954_n

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų XX-ajame „Smscredit.lt A lygos“ ture laukia dar viena išvyką į Kauną. Praėjusią savaitę marijampoliečiai S. Dariaus ir S. Girėno stadione po permainingos kovos palaužė Kauno „Stumbrą“, o artėjantį ketvirtadienį „Sūduvos“ kelyje link pergalės atsidurs „Kauno Žalgirio“ futbolininkai.

Laimio Bičkausko treniruojama Kauno ekipa vasaros metu gerokai pasikeitė. Tiesa, daugiau žaidėjų ekipą paliko nei papildė. „Kauno Žalgirio“ gretose nebematysime puolėjo Roko Krušnausko, kuris persikėlė į Jonavos „Lietavą“, taip pat Manto Fridriko, Pauliaus Daukšos, Luko Sendžiko. Pastaroji trijulė papildė Pirmoje lygoje rungtyniaujančios Alytaus „Dainavos“ gretas. Kelias paskutiniąsias kauniečių rungtynes praleido ir vartininkas Deividas Mikelionis, kuris dalyvauja peržiūroje Ispanijoje.

Vasaros transferų lango metu „Kauno Žalgirį“ papildė puolėjas iš Brazilijos Brunno bei keletas jaunų futbolininkų.

Ketvirtadienį laukia trečioji kauniečių ir „Sūduvos“ akistata šiame „Smscredit.lt A lygos“ sezone. Pirmoji klubų tarpusavio dvikova vyko Kaune, o įvarčiai šiose rungtynėse pasipylė antroje mačo dalyje. Praėjus vos kelioms antrojo kėlinio minutėmis tiksliai smūgiavo Marijampolės ekipos gynėjas Andro Švrljuga. Kėlinio viduryje „Kauno Žalgirio“ saugas Karolis Gvildys rezultatą išlygino, tačiau prabėgus minutei Admiras Kecapas tiksliu smūgiu vėl persvėrė rezultatą. Dramatiškoje rungtynių pabaigoje kauniečiai sugebėjo išlyginti rezultatą, tad abi komandos pasidalino po tašką.

Kol kas „Kauno Žalgirio“ futbolininkams sunkiai sekasi tvarkytis su Marijampolės ekipos saugu Admiru Kecapu, kuris pelnė vieną iš dviejų „Sūduvos“ įvarčių Kaune, o antrojo rato susitikime namuose pelnė vienintelį, pergalę atnešusį įvartį. Tuomet 80 minutę įmušusi „Sūduva“ iškovojo pergalę minimaliu rezultatu.

Praėjusiame „Smscredit.lt A lygos“ ture Marijampolės „Sūduva“ palaužė kitos laikinosios sostinės ekipos pasipriešinimą. Marijampoliečiai rungtyniavę prieš Kauno „Stumbrą“ jau tryliktąją susitikimo minutę po Tomo Radzinevičiaus ir Eligijaus Jankausko įvarčių pirmavo 2:0. Greitai įgyta persvara taip pat greitai ir išgaravo. Vos per pora minučių „Stumbro“ saugas Robertas Vėževičius dviem tiksliais smūgiais rezultatą išlygino. Antroje rungtynių pusėje savo meistriškumą vėl pademonstravęs Marijampolės ekipos kapitonas Tomas Radzinevičius pelnė įvartį ir atnešė komandai pergalę.

Tuo tarpu „Kauno Žalgirio“ futbolininkai uostamiestyje susitiko su „Atlantu“. 31 minutę Klaipėdos ekipos legionierius iš Rusijos Maksimas Maksimovas išvedė klaipėdiečius į priekį, tačiau 64 susitikimo minutę Tomas Bučma „uždarė“ precizišką komandos draugo perdavimą ir rezultatą išlygino. Šių ekipų dvikova baigėsi kovingomis lygiosiomis 1:1.

Abiejų komandų padėtis turnyrinėje lentelėje gerokai skiriasi. „Sūduva“ surinkusi 34 taškus vejasi turnyrinės lentelės lyderių trejetą, tuo tarpu „Kauno Žalgirio“ futbolininkai su 12 taškų bando kapstytis iš „Smscredit.lt A lygos“ lentelės dugno.

XX-ojo turo „Smscredit.lt A lygos“ rungtynės tarp „Kauno Žalgirio“ ir Marijampolės „Sūduvos“ vyks artėjantį ketvirtadienį, Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione.  Susitikimo pradžia 18:30 val.