„Sūduva B“ po atkaklios kovos nusileido „Jonavai“

Per LFF I lygos 2 turo rungtynes Marijampolės „Sūduva B“ nusileido „Jonavos“ ekipai 0:1 (0:1).

„Sūduva B“: Ivan Kardum, Paulius Liorančas (83, Tautvydas Burdzilauskas), Povilas Leimonas (79, Simas Venckevičius), Catalin Tira (45, Arnas Sikorskis), Justas Paškauskas, Ernestas Burdzilauskas, Matas Miškinis (45, Paulius Kuconis), Modestas Vainikaitis, Augustas Dubickas, Mikel Gurrutxaga, Dominykas Pudžemys (63, Augustas Valukonis).

Pirmajame kėlinyje žaidimas daugiausiai vyko aikštės viduryje ir abiems komandoms sunkiai sekėsi sukurti ką nors pavojingesnio prie varžovų vartų. Labiau pasisekė „Jonavos“ ekipai, kuri 7 min. pasinaudojo kampiniu ir nuginklavo marijampoliečių vartus gynusį Ivaną Kardumą.

Antrajame kėlinyje „Sūduva B“ perėmė iniciatyvą, tačiau išlyginti rezultatą marijampoliečiams taip ir nepavyko – gausūs smūgiai buvo netikslūs arba sėkmingai savo vartus gynė Jonavos ekipos vartininkas.

Trečiąsias I lygos rungtynes „Sūduva B“ žais balandžio 3 d. išvykoje su Plungės „Babrungu“.