A. Živanovičius – savaitės rinktinėje

A. Živanovičius – savaitės rinktinėje

Į praėjusios savaitės „Optibet A lygos“ rinktinę pateko vienas Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjas – Aleksandras Živanovičius.

Alyga.lt

„Optibet A lygos“ savaitės rinktinė

Danas Šimkevičius („Panevėžys“): Vos antrą mačą Lietuvos čempionate sužaidęs 17-metis vartininkas rungtynėse su Gargždų „Banga“ turėjo daug darbo ir su juo susitvarkė be priekaištų. Tiek pirmame, tiek antrame kėlinyje „Panevėžio“ vartų sargas gelbėjo savo komandą sudėtingose situacijose ir neleido svečiams atkurti intrigos.

Saulius Mikoliūnas (Vilniaus „Žalgiris“): Lietuvos rinktinės atstovas praėjusią savaitę sužaidė dvejas rungtynes ir užtikrintu žaidimu prisidėjo pergalių. Akistatoje su Vilniaus „Riteriais“ veteranas laimėjo 84 proc. dvikovų (16/19), o mače su Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipa – 82 proc. (9/11).

Nemanja Ljubisavljevičius (Vilniaus „Žalgiris“): Patikimai su savo užduotimis arčiau susidorojo ir kitas sostinės klubo atstovas. Serbas antrame savaitės susitikime surinko 273 „InStat“ naudingumo balų, laimėdamas 87 proc. dvikovų (13/15) bei perimdamas 13 kamuolių. Be to, N. Ljubisavljevičius atliko perdavimus 96 proc. taiklumu (76/79).

Aleksandras Živanovičius (Marijampolės „Sūduva“): Solidžiai praėjusią savaitę pasirodė ir kitas vidurio gynėjas iš Serbijos. Penktą sezoną „Sūduvoje“ žaidžiantis futbolininkas rungtynėse su Kėdainių „Nevėžio“ laimėjo visas 11 dvikovų, beveik be klaidų atliko perdavimus (84/88, 95 proc.) bei pasižymėjo 272 „InStat“ naudingumo balais.

Hugo Figueredo („Panevėžys“): Stabiliai ir sėkmingai šiame „Optibet A lygos“ sezone rungtyniaujantis brazilas užtikrintai išsikovojo vietą kairiajame gynybos krašte. Akistatoje su „Banga“ H. Figueredo atliko rezultatyvų perdavimą bei perėmė 11 kamuolių, taip prisidėdamas prie trečio „Panevėžio“ laimėjimo iš eilės.

Eligijus Jankauskas („Panevėžys“): Efektyviausią mačą sezone pavyko sužaisti Aukštaitijos sostinės ekipos naujokui, kuris šiame klube vaidina svarbią rolę. E. Jankauskas pergalingoje dvikovoje 2 kartus rezultatyviai asistavo komandos draugams bei pasižymėjo 247 „InStat“ naudingumo balais.

Ogenyi Onazi (Vilniaus „Žalgiris“): Danijos čempionate dėl traumos beveik nerungtyniavęs futbolininkas iš Nigerijos atgauna žaidimo skonį ir kol kas pateisina sirgalių lūkesčius. Derbyje su „Riteriais“ saugas atliko puikų rezultatyvų perdavimą ir abiejuose mačuose sėkmingai tvarkėsi gynyboje ir kūrė „Žalgirio“ atakas.

Tautyvdas Eliošius („Panevėžys“): Į savaitės rinktinę pateko dar vienas sėkmingai dvikovoje su „Banga“ rungtyniavęs „Panevėžio“ atstovas. T. Eliošius pelnė įvartį, rezultatyviai asistavo Jorge Eliasui ir savo pasirodymą įprasmino 273 „InStat“ naudingumo balais. Taip pat ukmergiškis laimėjo 57 proc. dvikovų puolime (8/14).

Ovidijus Verbickas (Vilniaus „Žalgiris“): Dviejuose mačuose praėjusią savaitę pasirodęs saugas ryškiausiai rungtyniavo sau ne itin įprastame kairiajame krašte. Rungtynėse su „Hegelmann Litauen“ klubu O. Verbickas įmušė įvartį ir atliko dar 4 smūgius į vartus. Žalgirietis surinko 271 „InStat“ naudingumo balą.

Philipas Otele („Kauno Žalgiris“): Galbūt prieš sezoną daug kas nepatikėtų, bet šiuo metu tai yra naudingiausias „Optibet A lygos“ žaidėjas pagal „InStat“ – futbolininko iš Nigerijos kraityje vidutiniškai per mačą renkamas net 301 naudingumo balas. Pergalingas įvartis, 5 smūgiai į vartų plotą, 6 išprovokuotos pražangos, net 18 laimėtų dvikovų puolime ir 9 sėkmingi driblingai su 337 „InStat“ naudingumo balais – tokiu pasirodymu Ph. Otele išsiskyrė dvikovoje su „Riteriais“.

Jorge Eliasas („Panevėžys“): Pirmą kartą susitikimą starto sudėtyje pradėjęs brazilas antrame kėlinyje parodė aukščiausią atakų užbaigimo klasę – „Panevėžio“ puolėjas pelnė du labai gražius įvarčius ir atvedė komandą į pergalę. J. Eliasas susidūrime su „Banga“ surinko 297 „InStat“ naudingumo balus.