Sekmadienį – futbolo sezono pradžia!

Sekmadienį – futbolo sezono pradžia!

 

Jau šį rytoj, kovo 9 dieną, kovas „Smscredit.lt A lygos“ čempionate pradės Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai. 14 valandą Marijampolės „Arvi“ futbolo arenos stadione „Sūduva“ išmėgins jėgas su ambicinga ir nė vieno pralaimėjimo per draugiškas rungtynes nepatyrusia Gargždų „Bangos“ komanda.

 

Į rungtynes atvykę sirgaliai galės mėgautis ne tik profesionalių futbolininkų varžybomis, tačiau ir stebėti kamuolio virtuozo E.Batiuto pasirodymą, kuris linksmins žiūrovus savo įspūdinga kamuolio valdymo technika.

 

Puiki žinia dailiosios lyties atstovėms! Praėjusios kovo 8 dienos proga visos moterys ir merginos į rungtynes galės patekti nemokamai! Taigi nedvejokite – jeigu Jūsų vyrams palydos nereikia, rinkitės į draugių būrį ir ateikite palaikyti „Sūduvos“ futbolininkų!

 

Palaikyti „Sūduvą“ verta, nes marijampoliečių pergalės atveju, čia pat stadione įskūrusi kavinė „Nuošalė“ pasiūlys švęsti pergalę su 20% pigesniu alumi!

 

Beje, šiose rungtynėse „Sūduvos” gerbėjai galės įsigyti komandos marškinėlius! Negana to, visi įsigiję naujuosius „Joma” marškinėlius gaus galimybę su jais nusifotografuoti prie komandos žaidėjų!

 

Taigi į rungtynes atvykę sirgaliai turės galimybę mėgautis akiai maloniu futbolu, pavasario dienos oru stadione, stebėti tokius kamuolio valdymo triukus, kokių greičiausiai nėra matę, švęsti savo miesto komandos pergalę čia pat stadione ir dar daugiau. Žiūrovai turės galimybę laimėti korteles, kurios suteiks galimybę stebėti viso sezono „Sūduvos“ namų rungtynes.

 

Ateiti tikrai verta! Sekmadienį 14 valandą visų lauksime „Arvi“ futbolo arenos stadione!

 

Mes galim, mes norim! Mes nugalėsim!