Futbolo diena „Žiburėlio“ mokykloje – daugiafunkciame centre

Futbolo diena „Žiburėlio“ mokykloje – daugiafunkciame centre

 

Kovo 3 d. “Žiburėlio“ mokykloje – daugiafunkciame centre linksmai riedėjo futbolo kamuoliai.  Ryte  į sporto salę sugužėjo lavinamųjų klasių mokiniai su savo mokytojomis: Giedre Neveckiene, Ramute Vensloviene ir Vilma Marcinkevičiene. Mokinukai kartu su „Futbolo“ dienos organizatore  Jolanta Mikuliene, savo mokytojomis ir svečiu  Marijampolės futbolo  centro  treneriu Martynu Karpavičiumi kamuolį spardė sustoję ir sėdėdami ratelyje.

 

Judresniems lavinamųjų klasių mokiniams  buvo smagu gainioti kamuolį po visą salę. Susiskirstę į dvi grupes lavinamųjų klasių mokinukai spyrė baudinius. Jiems patarimų negailėjo mokytojos ir treneris Martynas.  Renginio pabaigoje treneris Martynas Karpavičius visų trijų lavinamųjų klasių pedagogams įteikė po futbolo kamuolį. „Tikiuosi, kad dabar dar dažniau gainiosite kamuolį“,- kalbėjo treneris.  Prizus vaikams įsteigė Marijampolės apskrities futbolo federacija .

 

Antrokai ir trečiokai į sporto salę rinkosi pasipuošę emblemomis, kuriose kiekvienas mokinys savaip pavaizdavo futbolo kamuolį. Vėliau salėje prasidėjo „Futboliuko“ varžybos. Varžėsi trečių ir antrų klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Jolantos Mikulienės ir Vidos Bartninkienės.  Varžybos baigėsi lygiosiomis. Įspirti baudinį antrokams ir trečiokams –  vieni juokai, bet įspirti baudinį nuverčiant stovelį, stovintį prieš vartus, nėra taip paprasta. Mokinukams teko nemažai paplušėti. Sirgaliai aistringai palaikė savo komandas.

 

Baigiantis dienai visi sportininkai pasipuošė apyrankėmis, liudijančiomis, kad „ Mes tikrai mylim futbolą“ bei „Mus vienija futbolas“.

 

20140303_122728 (1280x960) 20140303_123600 (1280x960)