Ryškiausi turo rinktinėje – „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ atstovai

Ryškiausi turo rinktinėje – „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ atstovai

Lietuvos futbolo A lygos 9-ojo turo rinktinėje daugiausiai pozicijų išsikovojo Marijampolės „Sūduvos“ bei „Kauno Žalgirio“ futbolininkai.

Alyga.lt

Deividas Mikelionis („Kauno Žalgiris“): Šiame ture daugiau darbo turėjo tie vartininkai, kurių komandos patyrė triuškinančius pralaimėjimus. Savo ruožtu D. Mikelioniui pavyko išsaugoti savo vartus „sausus“ ir susitvarkyti su visais smūgiuotais kamuoliais, skriejusiais į vartų plotą. Tai buvo trečias kartas, kai „Kauno Žalgirio“ vartininkas šiame sezone rungtynių metu nepraleido įvarčio.

Jurijus Bušmanas („Kauno Žalgiris“): Kairiajame gynybos krašte puikiai rungtyniavo ir „Sūduvos“ atstovas Vaidas Slavickas, tačiau legionieriaus iš Ukrainos pasirodymas buvo dar naudingesnis. J. Bušmanas ne tik gražiu baudos smūgiu pelnė pirmą sezono įvartį, bet ir preciziškai kėlė kampinius – po vieno iš jų tiksliu smūgiu pasižymėjo komandos draugas.

Ričardas Šveikauskas (Vilniaus „Riteriai“): Sostinės klubo vidurio gynėjas po pakelto kampinio pelnė labai svarbų įvartį galva, kuris pradėjo „Riteriams“ pakreipti sunkiai besiklosčiusias rungtynes sau naudinga linkme. Taip pat solidžiai su savo gynybinėmis funkcijomis susitvarkęs R. Šveikauskas yra vienintelis Vilniaus ekipos futbolininkas, kuris žaidė visas 810 minučių per devynerias rungtynes.

Semiras Kerla (Marijampolės „Sūduva“)Legionierius iš Bosnijos ir Hercegovinos surengė įspūdingą pasirodymą dvikovoje su Klaipėdos „Atlantu“. S. Kerla buvo itin dažnas svečias atlantiečių baudos aikštelėje ir pelnė net du įvarčius. Gynėjas taip siautėjo, jog net buvo visai netoli „hetriko“. „Sūduvos“ atstovas šiame ture surinko net 391 „InStat“ naudingumo balą ir tai yra įspūdingas skaičius.

Andro Švrljuga (Marijampolės „Sūduva“): Aktyviai į atakas jungėsi ir dar vienas čempionų ekipos futbolininkas. Kroatas atliko ne vieną aštrų perdavimą į baudos aikštelę, iš kurių vienas buvo rezultatyvus. Jų galėjo būti ir dar daugiau, jei savo šansais būtų pasinaudoję komandos draugai.

Dominykas Galkevičius („Kauno Žalgiris“): Po traumos į rikiuotę mače su „Palanga“ grįžęs patyręs saugas išsiskyrė dviem fantastiškais smūgiais, kurie tikrai papuoš gražiausių sezono įvarčių rinkinį. Kaip pats teigė, D. Galkevičius prisiminė jaunystę ir puikiu pasirodymu padėjo „Kauno Žalgiriui“ iškovoti šeštą pergalę šiame sezone.

Povilas Leimonas (Marijampolės „Sūduva“): Aikštės viduryje rungtyniavęs P. Leimonas, panašu, kad yra ant dėkingos bangos. Ne itin dažnai įvarčiais besidžiaugiantis marijampolietis yra pasižymėjęs dviejuose pastaruosiuose mačuose iš eilės. Abu tikslūs smūgiai buvo gana panašūs – „Sūduvos“ futbolininkas laiku ir tinkamoje vietoje atsidurdavo baudos aikštelėje bei nepriekaištingai smūgiavo vienu lietimu.

Eligijus Jankauskas (Marijampolės „Sūduva“): Reikia pripažinti, kad E. Jankauskas šiuo metu yra vienas iš „karščiausių“ lygos futbolininkų. Puiki 20-mečio demonstruojama sportinė forma yra akivaizdi, o jo veržlumas ir techniniai elementai džiugina sirgalius tiek stadionuose, tiek tiesioginių transliacijų metu. Vyšnia ant pyrago – efektingas perdavimas kulnu, kai V. Slavickas pelnė antrą „Sūduvos“ įvartį.

Teremas Moffi (Vilniaus „Riteriai“): Po pertraukos į turo rinktinę sugrįžęs talentingas futbolininkas iš Nigerijos šį sykį išsiskyrė puikiu įvarčiu, kuris buvo įmuštas po gražios kontratakos. Maža to, T. Moffi labai svarbiu metu išprovokavo Matheuso Bissi paskutinės vilties pražangą bei po šio epizodo vienuolikės ir vėl žaidė lygiomis sudėtimis.

Tomislavas Kišas (Vilniaus „Žalgiris“): Dvikova su „Panevėžiu“ vilniečiams klostėsi nelengvai, tačiau pergalingas T. Kišo įvartis leido „Žalgiriui“ džiaugtis sunkia pergale. Kroatas sukūrė net kelias idealias progas pasižymėti Liviu Antaliui ir Ertonui Fejzullahu, tačiau komandos draugai turėjo problemų su realizacija. T. Kišas turo rinktinėje atsidūrė net 5 kartą ir tai yra geriausias rezultatas tarp visų šio sezono A lygos futbolininkų.

Sebastianas Vasquezas („Panevėžys“): Praėjusio sezono Pirmos lygos varžybose dominavęs kolumbietis skambiau save pristatė ir Lietuvos čempionate. S. Vasquezas dvikovoje su „Žalgiriu“ atidarė savo įvarčių sąskaitą ir kėlė daug problemų sostinės klubo gynėjams. Puolėjas išprovokavo ne vieną pražangą ir labai pagirtinai „antrame aukšte“ kovojo su kur kas aukštesniais varžovais.