S. Kerla: „Įvarčiai suteikė labai gerų emocijų“

S. Kerla: „Įvarčiai suteikė labai gerų emocijų“

Marijampolės „Sūduvos“ gynėjas Semiras Kerla po ilgokos pertraukos vėl priminė futbolo gerbėjams, kad 10 numeriu pažymėtus marškinėlius vilki ne atsitiktinai – per rungtynes su Klaipėdos „Atlantu“ pelnė 2 įvarčius.

31 m. 190 cm ūgio bosnio įvarčiai buvo tapę vienu iš „Sūduvos“ gerbėjų pasiilgtų dalykų. 2017-ųjų viduryje prie komandos prisijungęs futbolininkas spėjo per pusmetį A lygoje pasižymėti net 10 kartų, tačiau traumų sujauktame 2018-ųjų sezone tą padarė tik kartą.

Pastarąjį kartą S. Kerla įvartį buvo įmušęs 2018-ųjų kovo 8 dieną į „Jonavos“ vartus.

„Pastaruoju metu kiek trūko sėkmės, tačiau šį kartą pagaliau pavyko. Praėjo daugiau nei metai nuo mano pastarojo įvarčio, buvo traumų, todėl tai suteikė labai gerų emocijų, – po rezultatu 4:0 laimėtų rungtynių džiaugėsi gynėjas. – Dabar jaučiuosi gerai, bet visada yra galimybių tobulėti. Svarbu, kad nebūtų įvairių, kad ir smulkių, sužeidimų, kurie tave verčia likti už aikštės. Tačiau kol kas viskas gerai.“

Puikiai sezoną pradėjusi „Sūduva“ vienu metu buvo stabtelėjusi, tačiau dabar, atrodo, vėl atrado savo žaidimą – laimėjo jau 4 rungtynes iš eilės.

„Dar tikrai turime gerinti žaidimą, – tvirtai pareiškė S. Kerla. – Komandoje prieš sezoną įvyko pasikeitimų, tačiau vieni kitus suprantame vis geriau. Laimėjome 4 rungtynes iš eilės, bet dar yra daug erdvės tobulėjimui, kiekvienas ir stengiamės tai daryti.“

4 pergalės iš eilės buvo iškovotos prieš visas A lygos turnyro lentelės antrojo ketverto komandas. Rezultatu 2:1 palaužti „Panevėžys“ ir Vilniaus „Riteriai“, 3:0 įveikta „Palanga“ ir 4:0 – „Atlantas“.

Dabar laukia trejos rungtynės iš eilės su turnyro lentelės viršutinėje dalyje esančiomis komandomis. Gegužės 11-ąją teks žaisti išvykoje su trečiąją vietą užimančiu „Kauno Žalgiriu“, gegužės 18-ąją į Marijampolę atvyks ketvirtas žengiantis Kauno „Stumbras“ (bilietai), o gegužės 22-ąją – vienu tašku daugiau už „Sūduvą“ turintis čempionato lyderis Vilniaus „Žalgiris“ (bilietai).

„Matysime, kaip sekis. Komandos A lygoje stiprėja ir tai yra gerai visiems. Visi stengiasi su mumis kovoti dėl taškų, ypatingai susikaupia prieš šias rungtynes, tad lengva niekada nebūna, – apie A lygos 2019-ųjų sezoną kalbėjo bosnis. – Artimiausias rungtynes žaisime Kaune, su šio miesto komandomis žaisti visada sunku. „Kauno Žalgiris“ turi stiprybių, kuriomis pasinaudoti turime neleisti. Mes taip pat turime savo stiprybių, reikia nuvažiuoti ir parodyti viską, ką galime geriausiai.“

Rungtynes tarp „Kauno Žalgirio“ ir „Sūduvos“ laikinosios sostinės NFA stadione šeštadienį prasidės 15 val.