Mėnesio rinktinės pagrindą sudaro pirmaujančių klubų žaidėjai

Mėnesio rinktinės pagrindą sudaro pirmaujančių klubų žaidėjai

Lietuvos futbolo A lyga pristato simbolinę balandžio mėnesio vienuolikę, kurioje dominuoja Vilniaus „Žalgirio“, Marijampolės „Sūduvos“ ir „Kauno Žalgirio“ futbolininkai.

Alyga.lt

Armantas Vitkauskas (Vilniaus „Žalgiris“): Vienas iš sėkmingo „Žalgirio“ žaidimo bruožų balandžio mėnesį buvo solidūs A. Vitkausko pasirodymai ginant vartų stačiakampį. Vartininkas ne sykį gelbėjo savo komandą trejose laimėtose rungtynėse, o efektingiausią pasirodymą surengė dvikovoje su Kauno „Stumbru“, kai porą sykių įspūdingai išgelbėjo savo komandą nuo įvarčių.

Deividas Šešplaukis („Kauno Žalgiris“): Balandžio mėnesį itin ryškiai nespindėjo nė vienas dešiniojo krašto gynėjas. D. Šešplaukis anksčiau A lygoje su gynybinėmis funkcijomis nesusidurdavo, tačiau atrado save naujame amplua ir puikiai pakeitė traumą besigydantį Egidijų Vaitkūną. Be to, D. Šešplaukis atliko vieną gražiausių rezultatyvių perdavimų, po kurio jo komandos draugas pelnė svarbų įvartį dvikovoje su Klaipėdos „Atlantu“.

Tomas Mikuckis („Kauno Žalgiris“): Puikus patyrusio futbolininko mėnesis A lygoje. Po pelnytų įvarčių kauniečiams atsitraukus į gynybą, būdavo galima įžvelgti, kokią reikšmę T. Mikuckio žaidimas turi komandai tokiose situacijose. Žalgirietis sėkmingai tvarkėsi su užduotimis šalia ginamų vartų, buvo pavojingas standartinių padėčių metu ir surengė įsimintiną prasiveržimą, kurio įvarčiu nepavertė komandos draugas.

Aleksandras Živanovičius (Marijampolės „Sūduva“): Antras iš eilės puikus šio gynėjo mėnuo Lietuvos čempionate. Serbas prie „Sūduvos“ rezultatų balandį prisidėjo įvarčiu į „Palangos“ vartus bei rezultatyviu perdavimu dvikovoje su Vilniaus „Riteriais“. Maža to, A. Živanovičius kamšė spragas tiek dešiniojo, tiek kairiojo krašto gynėjo pozicijose, nors dažniausiai rungtyniauja gynybos viduryje.

Jurijus Bušmanas („Kauno Žalgiris“): Akivaizdu, kad J. Bušmanas yra tikrai sėkmingas Kauno klubo papildymas. Ukrainietis balandžio mėnesį atliko 3 rezultatyvius perdavimus, o iš viso jų turi 5 ir pagal šį rodiklį pirmauja visoje lygoje. Be to, J. Bušmano atliekamos standartinės padėtys paverčia „Kauno Žalgirį“ dar pavojingesniu varžovu.

Modestas Vorobjovas (Vilniaus „Žalgiris“): Nors įvarčiais ir rezultatyviais perdavimais šis Lietuvos rinktinės saugas nepasižymėjo, tačiau puikiai susitvarkydavo su savo tiesioginėmis funkcijomis gynyboje. Labai sėkmingai žalgirietis sužaidė dvikovoje su „Sūduva“ ir buvo stabiliausiai, ilgiausiai bei sėkmingiausiai žaidęs savo pozicijos žaidėjas balandžio mėnesį.

Pau Moreris (Vilniaus „Žalgiris“): Legionierius iš Ispanijos puikiai adaptavosi Lietuvos čempionate ir mėnesio rinktinėje atsidūrė jau antrą kartą. Balandis P. Moreriui buvo dar sėkmingesnis negu kovas – saugas buvo išrinktas geriausiu mėnesio žaidėju ir prie „Žalgirio“ rezultatų prisidėjo 3 įvarčiais bei vienu rezultatyviu perdavimu.

Idrisas Umajevas („Palanga“): „Palanga“ sužaidė gana neblogą balandžio mėnesį ir per jį surinko 6 taškus, iškovodama itin svarbias pergales prieš „Atlantą“ bei „Stumbrą“. Labai pastebimai ir rezultatyviai tiek šiose, tiek kitose rungtynėse pasirodęs čečėnas iš viso balandį pasižymėjo 3 kartus ir sykį atliko rezultatyvų perdavimą.

Tomislavas Kišas (Vilniaus „Žalgiris“): Rezultatyviausias čempionato žaidėjas apsukų nemažino ir per antrą pirmenybių mėnesį. Kroatas pelnė 3 įvarčius bei atliko rezultatyvų perdavimą ir labiausiai išsiskyrė favoritų akistatoje – būtent T. Kišo taiklus smūgis pažeme padovanojo „Žalgiriui“ svarbią pergalę.

Eligijus Jankauskas (Marijampolės „Sūduva“): Du visiškai skirtingi jaunojo futbolininko mėnesiai A lygoje. Sezono starte net ne visada į rungtynių paraišką įtrauktas žaidėjas puikiai susitvarkė su jam skirtomis užduotimis puolėjo pozicijoje ir pelnė 2 įvarčius nelengvai besiklosčiusiose rungtynėse su „Panevėžiu“ bei „Riteriais“.

Joao Figueiredo („Kauno Žalgiris“): Praėjusiame sezone į Kauną atvykęs puolėjas iš Brazilijos iš karto nekėlė abejonių dėl savo meistriškumo. J. Figueiredo sėkmingai prisitaikė prie lietuviško futbolo ir pradėjo daryti tai, ko „Kauno Žalgiriui“ praėjusiame sezone trūkdavo – mušti įvarčius. Jų brazilas balandžio mėnesį pelnė 3 ir su 6 tiksliais smūgiais rezultatyviausių čempionato žaidėjų rikiuotėje nusileidžia tik T. Kišui.