Koralas

0

Sūduva

4
FPRO LFF taurė 2017-06-23 @ 19.00 Klaipėdos centrinis stadionas (dirbtinė aikštė)

Rungtynes „Sūduva“ pradėjo susikaupusi ir iš karto įgijo žaidybinį pranašumą. Tiesa, ypatingai aštrių situacijų prie aikštės šeimininkų vartų per pirmasias 10 minučių sukurti nepavyko, tačiau galingas Povilo Leimono smūgis iš už baudos aikštelės „paglostė“ vartų skersinį.

14-ą minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. Puikiai kairiajame krašte sužaidė Giedrius Matulevičius, prasiveržęs į laisvą plotą ir atlikęs aštrų perdavimą, kurį nestipriu, bet tiksliu smūgiu „uždarė“ Sergejus Amirzianas, įmušdamas pirmą įvartį vilkint „Sūduvos“ marškinėliais.

Po įmušto įvarčio iniciatyva ir toliau priklauso svečiams. Reti  „Koralo“ išpuoliai atremiami atidžiai žaidžiančių „Sūduvos“ gynėjų. Tuo tarpu prie šeimininkų vartų reguliariai kyla pavojai. Aktyvumu išsiskiria Sergejus Amirzianas, dar kartą iš toli patikrina vartininko budrumą Povilas Leimonas. Pačioje kėlinio pabaigoje tik šeimininkų vartininko meistriškumas apsaugo „Koralo“ vartus nuo antrojo įvarčio po Sergejaus Amirziano smūgio.

Pirmasis kėlinys baigiasi „Sūduvos“ naudai – 1:0.

Antrojo kėlinio pradžia per daug nesiskiria nuo pirmojo kėlinio – vėl iniciatyva daugiau priklauso marijampoliečiams. Pavojingą reidą atlieka Darius Isoda, perdavimas kiek netikslus.

Kėlinio viduryje kelis antpuolius, sukėlusius įtampą prie „Sūduvos“ vartų surengia ir „Koralas“. Kartą savo vartus šuolyje gelbsti Martynas Matuzas. Atlikti keitimai „Sūduvos“ gretose pagyvina žaidimą atakoje ir galų gale „Koralo“ gynyba pradeda trūkinėti.

78-ą minutę graži marijampoliečių ataka, Karolio Laukžemio perdavimas ir Giedrius Matulevičius siunčia kamuolį į vartus- 2:0. Po kelių minučių Giedrius muša antrąjį įvartį ir didina persvarą. O paskutinį tašką rungtynėse 90-ą minutę deda Robertas Vėževičius.

Rungtynės baigiasi „Sūduvos“ pergale – 4:0.