Paskutinėmis minutėmis iškovoti taškai rungtynėse su „Trakais“

Paskutinėmis minutėmis iškovoti taškai rungtynėse su „Trakais“

LFF stadionas

Rungtynių teisėjas – Gediminas Mažeika

Trakų „Trakai“ 11 Marijampolės „Sūduva“

14’ [1-0] Oscar

89’ [1-1] M. Činikas

 

 

Komandų sudėtys:

 

„Trakai“: I. Plūkas, D. Česnauskis, A. Klimavičius, Oscar, J. Januševskij, A. Wakili, M. Shyshka, E. Zasavtchi (46‘ M. Vorobjovas), N. Valskis, A. Hurenka, A. Bychenok (84’ T. Labukas).

 

„Sūduva“: I. Kardum, D. Isoda, P. Leimonas, E. Veliulis, L. Akulinin (61’ T. Radzinevičius), A. Švrljuga, P. Janušauskas, E. Jankauskas (60’ M. Činikas),  V. Slavickas, A. Jankauskas, P. Pavlovič (74’ D. Antanavičius).

 

 

 

30-ojo turo „Smscredit.lt A lygos“ rungtynėse Vilniuje susitiko dvi turnyrinės lentelės kaimynės – aikštės šeimininkai „Trakai“ bei Marijampolės „Sūduva“.

 

Jau pačioje susitikimo pradžioje „aštriai“ sužaidė „Trakų“ lyderis Nerijus Valsis. Jis suklaidino „Sūduvos“ gynėją dešiniame atakos krašte ir bandė perduoti kamuolį į vartininko aikštelę , kur laukė vienas iš „riterių“ futbolininkų, tačiau Marijampolės ekipos gynėjas Algis Jankauskas laiku kyštelėjo koją ir kamuolį išmušė.

 

Praėjus kelioms minutėms dvi pavojingas progas susikūrė „sūduviečiai“. Iš pradžių Ernestas Veliulis iš kairiojo krašto metėsi į aikštės vidurį ir kiek netiksliai smūgiavo iš baudos aikštelės prieigų, o už minutės Leonido Akulinino stiprus smūgis kliudė vieną iš aikštės šeimininkų futbolininkų ir pralėkė šalia vartų.

 

 

14 minutę krito pirmasis rungtynių įvartis. „Trakai“ surengė greitą ataką kairiuoju kraštu ir „Sūduvos“ baudos aikštelės prieigose perdavė kamuolį į baudos aikštelę, kur be priežiūros paliktas Oscaras pasiuntė kamuolį į Ivano Kardumo ginamus vartus.

 

Įpusėjus pirmajam kėliniui varžovų vartininką užklupti nepasiruošusį pamėgino „Sūduvos“ saugas Predragas Pavlovičius, tačiau šio stiprus smūgis iš aštraus kampo buvo netikslus.

 

30 minutę didelė sumaištis kilo „Trakų“ baudos aikštelėje, kur buvo neleistinai sustabdytas vienas iš marijampoliečių, rungtynių teisėjas Gediminas Mažeika paskyrė 11 metrų baudinį. Prie kamuolio stojęs P. Pavlovičius realizuoti baudinio nesugebėjo ir pasiuntė kamuolį gerokai virš vartų.

 

 

Pirmoje rungtynių pusėje kiek tiksliau rungtyniavo aikštės šeimininkai, kurie dažniau valdė kamuolį ir rezgė pavojingas atakas. “Sūduvos” ekipos žaidimas buvo kiek ramesnis, tačiau ir svečiai turėjo galimybių pasižymėti. Po pirmųjų 45 minučių „Trakai“ pirmavo rezultatu 1:0.

 

 

 

58 minutę kairiame atakos krašte A. Hurenka suklaidino A. Švrljugą, įsiveržė į baudos aikštelę ir skersavo perdavimą į vartininko baudos aikštelę, tačiau savo vietoje buvęs V. Slavickas kamuolį išmušė. Vos po minutės identiškoje situacijoje kamuolį į vartininko aikštelę siuntė N. Valskis, tačiau šį kartą kamuolį sugavo vartininkas.

 

 

64 minutę greitoje atakoje „Trakų“ saugas Oscaras puikiai pastebėjo į laisvą plotą kertantį Nerijų Valskį ir perdavė kamuolį jam, „Trakų“ puolėjas iššoko vienas prieš vartininką, tačiau smūgį iš arti atmušė „Sūduvos“ vartininkas I. Kardumas.

 

75 minutę „Sūduvą“ nuo antrojo įvarčio išgelbėjo puikiai sužaidęs vartininkas. Greitos atakos metu, po perdavimo iš gilumos vienas prieš vartininką išbėgo N.  Valskis, kuris mėgino apsivaryti vartininką, tačiau Marijampolės ekipos vartų sargas krisdamas kamuolį išmušė rankomis.

 

Rungtynėms artėjant link pabaigos kamuolį dešiniajame atakos krašte gavo po keitimo aikštėje pasirodęs Marius Činikas, kuris pasiuntė kamuolį į baudos aikštelę, tačiau prieš T. Radzinevičių iššokęs gynėjas kamuolį išmušė iš baudos aikštelės. Baudos aikštelės prieigose buvęs Andro Švrljuga pasitiko kamuolį ir stipriu smūgiu bandė išlyginti rezultatą, tačiau jo smūgiuotas kamuolys pralėkė virš vartų.

 

89 minutę „Sūduva“ pavyko išlyginti rezultatą. Marijampolės ekipos gynėjas Marius Činikas perdavė kamuolį iš dešiniojo atakos krašto į „Trakų“ vartininko aikštelę, kamuolio niekas pasiekti nesugebėjo ir šis įskriejo į vartus.

 

Paskutinėmis minutėmis pelnytas įvartis „Sūduvai“ atnešė svarbų tašką kovoje dėl „Smscredit.lt A lygos“ apdovanojimų.