M. Činikas: „Šis taškas gali tapti lemtingu“

M. Činikas: „Šis taškas gali tapti lemtingu“

4

 

 

Marijampolės „Sūduvai“ pavyko 30-ojo „SMScredit.lt A lygos“ turo mačo pabaigoje pelnyti įvartį ir išplėšti svarbias lygiąsias su „Trakais“.

 

Visgi treneris Vladimiras Čeburinas vėl nuogąstavo dėl savo komandos futbolininkų atliekamų klaidų.

 

„Norėjome žaisti savo žaidimą, pirmose pozicijose mums tai kažkiek gavosi. Stengėmės aktyviai atakuoti. Mano nuomone, žaidimui labiau įtakos padarė ne praleistas įvartis, o nerealizuotas baudinys. Psichologiniu atžvilgiu kiek pasėdome – tai buvo akivaizdu. Atidavėme pranašumą aikštės viduryje, dėl to „Trakai“ žaidė agresyviai ir pavojingai.

 

Neatsitikinai ši komanda užima antrą vietą, yra susižaidusi, draugiškas kolektyvas, geri veiksmai aikštėje. Mes atliekame daug nereikalingų klaidų“, – apibendrino specialistas iš Kazachstano.

 

Išlyginamąjį įvartį pelnęs Marius Činikas teigė, kad šis taškas kovoje dėl bronzos su Klaipėdos „Atlantu“ gali būti lemiamas.

 

„Tikėjomės, kad bus sunki kova. Jie vis dar kovoja dėl pirmos vietos. Nebuvo kur trauktis, rezultatas 0:1 mūsų netenkino, o vienas taškas gali būti labai vertingas. Pirmų dviejų perdavimų prie pirmo virpsto niekas neuždarė, trečiame Andro Švrljuga patrukdė vartininkui ir įkrito toks kuriozinis įvartis. Tas vienas taškas labai daug gali lemti“, – pasakojo aikštės krašte rungtyniaujantis futbolininkas.