„Sūduvos“ ir „Trakų“ laukia aštuntoji akistata šiais metais

„Sūduvos“ ir „Trakų“ laukia aštuntoji akistata šiais metais

20

 

 

Praėjusį savaitgalį „Arvi“ futbolo arenoje susirinkę žiūrovai stebėjo įtikinamą Marijampolės „Sūduvos“ pergalę prieš Kauno „Stumbro“ futbolininkus. Jau po pirmo kėlinio marijampoliečiai pirmavo 4:0, antroje rungtynių pusėje po įvartį pridėjo Ernestas Veliulis ir  Andro Švrljuga, o „Stumbro“ gretose rezultatą sušvelnino Donatas Konikas.

 

„Sūduva“ šventė pergalę rezultatu 6:1 ir užtikrintai pradėjo penktąjį „Smscredit.lt A lygos“ ratą. Prisiminęs rezultatyvią komandos pergalę „sūduvietis“ Povilas Leimonas neslėpė, jog tai buvo vienas geriausių mačų šiame sezone.

 

„Nuo to laiko, kuomet aš vasarą sugrįžau į komandą tai buvo vienos iš geresnių rungtynių. Daug ką pavyko išspręsti pirmame kėlinyje, pavyko išpildyti tai, ko nori treneris. Daugmaž viskas gavosi taip kaip turi gautis, realizavome daug progų, nors kartais tai sekasi sunkiau. Dėl geriausių sezono rungtynių man sunku spręsti, aš „Sūduvoje“ tik nuo sezono vidurio, tad negaliu pasakyti kaip buvo pirmoje čempionato dalyje.“

 

„Manau, kad dirbame teisinga linkme, tai parodo rezultatai. Žaidėjai gauna pasitikėjimo savimi individualiai, atakuojantys futbolininkai muša įvarčius ir tai turėtų pridėti tikėjimo savo jėgomis prieš likusias sezono rungtynes“ – dėstė vasarą po kelių sezonų Lenkijoje į „Sūduvą“ sugrįžęs saugas.

 

Jau rytoj „Sūduvos“ laukia išvyka į Vilnių ir akistata su antroje turnyrinės lentelės vietoje žengiančiais „Trakais“. Tai bus jau aštuntoji šių klubų tarpusavio dvikova šiais metais. Net penkis kartus žaidžiant „Sūduvai“ ir „Trakams“ pergales iškovojo buvo būtent „riteriai“, tuo tarpu „Sūduva“ triumfavo du kartus.

 

„Naujovių varžovų žaidime atrasti sunku, tačiau, kad ir kiek kartų žaistum prieš kažkurį oponentą vis tiek jį analizuoji, stebi kuo remiasi, kokias kombinacijas naudoja, bandai tai analizuoti ir stengiesi apsunkinti varžovams gyvenimą.“

 

„Rytdienos varžovai „Trakai“ mėgsta pozicinį futbolą, kamuolį laikyti ant žemės ir vidurio saugai mėgina kontroliuoti žaidimo eigą. Todėl manau, kad jų jėga yra kamuolio kontrolė aikštės viduryje“ – apie dažnas dvikovas su „Trakais“ bei varžovų stipriąsias puses pasakojo P. Leimonas.

 

Iki sezono pabaigos belikus keturiems turams „Sūduva“ su 54 taškais rikiuojasi trečioje turnyrinės lentelės vietoje. „Trakai“ žengia antroje pozicijoje ir marijampoliečius lenkia 5 taškais, tuo tarpu ketvirtoje vietoje esantis Klaipėdos „Atlantas“ yra surinkęs 52 taškus.

 

„Reikia rinkti pergales, nebarstyti taškų ir žaisti užtikrintai. Turime šansą užlipti ant pjedestalo, todėl reikia tuo naudotis“ – apie baigiamąją sezono stadiją kalbėjo 28-erių saugas.