P. Paiva: „Laukia finalas po finalo“

P. Paiva: „Laukia finalas po finalo“

Marijampolės „Sūduvos“ B komandos vyriausiasis treneris Pedro Paiva džiaugiasi komandos pasirodymu per rungtynes Vilniuje su „Tera“ (pergalė 3:2), tačiau ir toliau įžvelgia daug taisytinų dalykų.

„Rungtynių pirmasis kėlinys buvo įdomus, turėjome daug aistros, intensyvumo, kartu su mūsų strategija tai leido žaisti tikrai neblogai. Vis dėlto pritrūko geresnių sprendimų pereinant iš gynybos į puolimą, kad susikurtume geresnes progas pasižymėti nei susikūrėme, – sakė portugalas. – Antrąjį kėlinį pradėjome stipriai ir įgijome didelį pranašumą (3:0). Deja, tuomet pradėjome varžovus spausti ne taip intensyviai, tai suteikė jų gynėjams daugiau laiko ir erdvės sprendimams priimti. Taip pat atvėrėme per daug erdvių tarp mūsų grandžių, tai sukėlė sunkumų kovojant dėl antrųjų kamuolių.

Buvo sunku išsaugoti turėtą persvarą. Čia reikia suprasti, kad turime pakeisti požiūrį – negalime atsipalaiduoti anksčiau nei nuskambės paskutinis teisėjo švilpukas.“

Kitas rungtynes „Sūduva B“ žais rugsėjo 13 d. 18 val. Marijampolės „Hikvision“ arenos manieže su Alytaus „Vidzgiriu“. Šiuo maču bus užbaigtas čempionato pirmasis ratas. Antrajame kovą dėl aukščiausių vietų tęs tik pirmąsias 8 pozicijas pirmajame rate užėmusios ekipos.

„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad patekome į pirmąjį aštuonetą, dabar mūsų lauks vienas finalas po kito ir vien tik labai sunkios rungtynės“, – sakė P. Paiva.

Futbolo gerbėjai jau gali įsigyti bilietus į „Sūduvos“ jaunimo ekipos rungtynes su „Vidzgiriu“ bilietai.lt tinklalapyje ir kasose.