P.Leimonas ir N.Valskis: ČL finalo favoritas – „Bayern“

P.Leimonas ir N.Valskis: ČL finalo favoritas – „Bayern“

SONY DSCArtėjantį šeštadienį Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai „Smscredit.lt A lygos“ rungtynėse susitiks su daugkartiniais šalies čempionais Panevėžio „Ekrano“ futbolininkais. Tos pačios dienos vakarą viso pasaulio dėmesį pavergs UEFA čempionų lygos finalas, kuriame susitiks Miuncheno „Bayern“ ir Dortmundo „Borrusia“ komandos.

 

Balsas.lt portalas nuomonės apie būsimas rungtynes pasiteiravo Marijampolės „Sūduvos“ kapitono Povilo Leimono ir saugo Nerijaus Valskio.

 

P.Leimonas teigė nenorėjęs „vokiško“ finalo, nes simpatizuoja „Barcelona“ klubui.

„Nenorėjau, kad finale susitiktų šios dvi komandos, nes esu „Barcelona“ sirgalius, bet manau, bus įdomu. Abi komandos puikiai vieną kitą pažįsta, turi nesuvestų sąskaitų Vokietijos čempionate. „Borrusia“ norės atsirevanšuoti už pralaimėtą čempionatą. Šansų abu klubai turi vienodai, nes finalas – tik vienos rungtynės, bet aš pergalę duočiau „Bayern“ klubui.“

 

 

 

SN.Valskio nuomone, daugiau šansų laimėti turi „Bayern“ klubas, bet jis pats labiau simpatizuoja jaunai „Borrusia“ komandai.

„Finale išvysime intrigą, bet mažai įvarčių. Finaluose visada būna atsargus, įtemptas futbolas. Manau, kad daugiau šansų laimėti turi „Bayern“ klubas, bet pats sergu už „Borussia“ – man jie labiau patinka, ten daugiau jaunų futbolininkų.“