U.Umeh: „Laukia sunkus mačas, bet viskas mūsų rankose”

U.Umeh: „Laukia sunkus mačas, bet viskas mūsų rankose”

 

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai šeštadienį 14 valandą savo aikštėje susitiks su daugkartiniais Lietuvos čempionais Panevėžio „Ekrano“ futbolininkais. Oficiali būsimų varžovų svetainė apie artėjančias rungtynes pasikalbėjo su savo komandos legionieriumi iš Nigerijos Uchenna Umeh.

 

 

– Uchenna, kokios tavo ir komandos nuotaikos prieš  rungtynes?

– Aš jaučiuosi gerai. Manau, kad esu neblogos formos šiuo metu. Gana gerai žaidžiau rungtynėse su „Banga”, tad stengsiuosi išlaikyti tą patį lygį. O komanda taip pat nusiteikusi kovingai. Žinome, kokios svarbios bus šios rungtynės.

 

 

– Kokie svarbiausi dalykai, galintys nulemti mačo rezultatą

– Prisiminkime pirmąsias rungtynes su „Sūduva”, kuomet  paskutinę minutę išlyginome rezultatą. Tame mače neišnaudojome labai daug progų. Smūgiavome, bandėme pramušti jų vartininką, tačiau pritrūko ir sėkmės, ir tikslumo. Reikia išnaudoti sukurtas situacijas, o tuomet, manau, tikrai galime pasiekti teigiamą rezultatą.

 

 

– Kokių rungtynių šeštadienį tikiesi pats?

– Visi susitikimai su „Sūduva” būna įtempti ir nervingi iki paskutinių minučių. Nežinau, kodėl taip yra, bet su jais lengva nebūna niekada. Manau, kad ir šįkart bus atkaklios rungtynės. Pastaruoju metu, kai laimėjome keletą rungtynių iš eilės, labiau savimi pasitikime, todėl tikiu, kad turime visus šansus šeštadienį nugalėti.

 

 

– Lygiosios, ko gero, netenkins?

– Mes žaisime pilnu pajėgumu, atiduosime visą save. Ne dėl lygiųjų važiuojame. Važiuojame laimėti. Varžovai pajėgūs, bet kas bus geresni, pamatysime po rungtynių.

 

 

– Po rungtynių su „Sūduva” laukia dar du stiprūs varžovai – „Žalgiris” ir „Atlantas”. Ką gali pasakyti apie rungtynių su šiomis komandomis atkarpą?

– Na, iš tikrųjų tai bus sunkus periodas. Pažiūrėkite į turnyro lentelę ir pamatysite, kad komandas, esančias lentelės viršuje skiria vos taškas, todėl kiekviena pergalė yra svarbi. Taip, šios komandos stiprios, bet nemanau, kad jos už mus kažkuo geresnės. Turime tikslą būti lentelės viršuje, todėl mums reikia nugalėti šias komandas.

 

 

V.Knyzelio nuotrauka