Būsimas varžovas: Panevėžio „Ekranas“

Būsimas varžovas: Panevėžio „Ekranas“

Per pertrauką „Smscredit.lt A lygos“ čempionate kiek atsipūtusių Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkų artimiausiu metu laukia įtemptas tvarkaraštis – gegužės 25 dieną namuose marijampoliečiai priims titulą ginančią Panevėžio „Ekrano“ komandą, gegužės 29 dieną svečiuosis amžinų skriaudikų Pakruojo „Kruojos“ aikštėje, o birželio 1 dieną namuose lauks kova prieš ambicingąją Gargždų „Bangą“.

 

Pirmasis iš trijų artimiausių varžovų bus pats galingiausias ir galima neabejoti, kad į Marijampolę  atvyks tik pergalės. Panevėžio „Ekranas“ laimėjo pastarąsias penkias rungtynes bendru rezultatu 13-4 ir jau alsuoja į nugarą čempionate pirmaujančiai VMFD „Žalgirio“ komandai ( „Žalgiris“ 26  taškai, „Ekranas“ 25 taškai po 11 sužaistų rungtynių ).

 

„Sūduva“ ir „Ekranas“ kartą šiame sezone jau susitiko. Permainingos rungtynės Panevėžyje baigėsi lygiosiomis 2-2. Marijampolės komanda tame mače du kartus pirmavo, tačiau jau per teisėjo pridėtą laiką panevėžiečiai sugebėjo rezultatą išlyginti.

 

Pirmojo rato rungtynėse su „Žalgiriu“ „Ekrano“ komanda buvo priversta išgyventi labai nemalonų epizodą – antrajame kėlinyje traumą patyrė komandos kapitonas ir vienas iš lyderių Aurimas Kučys. Prognozuojama, kad futbolininkas negalės rungtyniauti apie pusę metų.

 

Pastaruoju metu įsižaidžia vienas naujausių „Ekrano“ pirkinių – rezultatyviausias praėjusio sezono futbolininkas Artūras Rimkevičius. Jis dvejose rungtynėse ( prieš „Šiaulius“ ir „Bangą“ ) pelnė po tris įvarčius ir jau tapo rezultatyviausiu Panevėžio komandos žaidėju. Tačiau „Ekranas“ turi ir daugiau pavojingų ginklų puolime – gerą sezoną žaidžiantis Vitalijus Kavaliauskas, jaunatviškos energijos priduodantis Arsenijus Buinickis ir sezono pradžioje vėją A lygos aikštėse kėlęs Uchenna Umeh.

 

„Sūduvos“ ir „Ekrano“ rungtynės vyks gegužės 25 dieną, šeštadienį, 14 valandą Marijampolės „Arvi“ futbolo arenoje. Kviečiame visus marijampoliečius ir miesto svečius atvykti ir palaikyti „Sūduvos“ komandą.

 

Kas atvykti negalės, turės galimybę tiesioginę rungtynių transliaciją stebėti per Lietuvos televiziją bei futbolo.tv svetainėje.

 

V.Knyzelio nuotrauka